Zaproszenie na debatę

Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo wspólnie z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie zaprasza mieszkańców w dniu 11 grudnia 2017 r. godz. 18.00 do szkoły podstawowej nr 13 przy ul. Bałtyckiej 1a na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu i porządkowi publicznemu mieszkańców osiedla.
Udział w debacie zapowiedzieli przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej.
Serdecznie zapraszamy.

Komentarzy: 10 do Zaproszenie na debatę

 1. ja napisał(a):

  O czym tu kuźwa debatować? Nie ma kamer, nie ma patroli nawet pachołków ze SM. Są za to włamania i wandalizm. Przynajmniej parę kamer, przynajmniej jeden patrol w losowy dzień tygodnia i pewnie porządek wzrośnie o 100%.

  • Ty napisał(a):

   I sam sobie odpowiadasz o czym debatować ;)

   • ja napisał(a):

    Właściwie to chciałem pokazać, że debata jest bezsensowna, bo rozwiązania są znane. Nie powiesz mi chyba, że policja nie wie jak rozwiązać problemu z bezpieczeństwem (włamaniami, wandalizmem)? I że potrzebują jakiegoś pana, który przyjdzie specjalnie na zebranie i powie „potrzebujemy kamer i patroli”, na co padnie odpowiedź „wow, nigdy byśmy na to nie wpadli. sorry, ale nie mamy ludzi ani kasy, więc wymyśl coś co nie uwzględnia tych dwóch rzeczy”. ;)

    • marek napisał(a):

     Po co (ja) piszesz te wypociny nie lepiej było przyjść na spotkanie z komendantami i im wszystko wyszczekać, pewnie odniosło by pozytywny oddźwięk. A psanie anonimowo daje (ja) większe poczucie bezpieczeństwa?.
     Marek Struzik

     • ja napisał(a):

      Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przeczytaj proszę jeszcze raz te moje wypociny, to zrozumiesz, dlaczego uważam, że takie debatowanie jest bez sensu. Na wszelki wypadek zacytuję sam siebie:

      „debata jest bezsensowna, bo rozwiązania są znane. Nie powiesz mi chyba, że policja nie wie jak rozwiązać problemu z bezpieczeństwem (włamaniami, wandalizmem)? I że potrzebują jakiegoś pana, który przyjdzie specjalnie na zebranie i powie „potrzebujemy kamer i patroli”, na co padnie odpowiedź „wow, nigdy byśmy na to nie wpadli. sorry, ale nie mamy ludzi ani kasy, więc wymyśl coś co nie uwzględnia tych dwóch rzeczy”. ;)”

 2. andrzej napisał(a):

  Czy moglbym prosic o przedyskutowanie tematu nielegalnych reklam w Wielgowie ? Wlaszcza firma DROP urzadziala sobie (nietylko w wielgowie) darmowe tablice reklamowe na naszym osiedlu. Samochody reklamujace spup wrakow tez raza w oczy.

  • marek napisał(a):

   A wiesz mnie mnie razi głupota kierowców, nie przestrzeganie przepisów o ruchu drogwym – parkowanie na zakazie (ul Zawrotna,Bałtycka), na chodniku (Bałtycka), na dwóch miejscach parkingowych pod biedronką, metr przed skrzyżowaniem Łowczych-Bałtycka, omijanie autobusów na przystankach i przejściach dla pieszych nie wspomnę o przekraczaniu prędkości.A szczytem głupoty (brak muzgu) jest
   zatrzymywanie samochodu przed przejściem do szkoły i wypuszczanie dzieci z samochodu od strony ulicy.
   marek

 3. klsafhv napisał(a):

  Porządek na Bałtyckiej niech zrobią. Pan radny i sąsiedzi na głównej ulicy zrobili sobie parking bo ciężko dupę ruszyć i wjechać na posesję. Czepiała się kiedyś straż miejska, że w niedzielę auta parkują wzdłuż kościoła i to im przeszkadzało (ok też słusznie) a czemu im nie przeszkadza, że państwo Dz….scy i sąsiedzi parkują na ulicy?

  • marek napisał(a):

   Myślę że pan musi nauczyć się kodeksu drogowego. Bo nie rozumię jak mogła się czepiać a do tego słusznie. Rozumiem pana że zgodnie z przepisami.Cz przy posesjach pana Dz….scy i jego sąsiadów jest zakaz parkowania,nic takiego nie widziałem. Dlatego podtrzymuję teze że musi się pan podszkolić.
   marek

 4. wielgowo napisał(a):

  drodzy Państwo , ja osobiście rozumiem ludzi który parkują na ulicy i mi to osobiście nie przeszkadza. Znaku zakaz zatrzymywania nie ma ale parkując w ten sposób samochód zmusza się innych kierowców do łamania przepisów tzn. przekraczanie linii ciągłej tak więc parkowanie w ten sposób jest niestety niezgodne z przepisami.

  Pozdrawiam

Top