Zaproszenie na debatę

Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo wspólnie z Komisariatem Policji Szczecin Dąbie zaprasza mieszkańców w dniu 11 grudnia 2017 r. godz. 18.00 do szkoły podstawowej nr 13 przy ul. Bałtyckiej 1a na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu i porządkowi publicznemu mieszkańców osiedla.
Udział w debacie zapowiedzieli przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej.
Serdecznie zapraszamy.

Komentarzy: 5 do Zaproszenie na debatę

 1. ja napisał(a):

  O czym tu kuźwa debatować? Nie ma kamer, nie ma patroli nawet pachołków ze SM. Są za to włamania i wandalizm. Przynajmniej parę kamer, przynajmniej jeden patrol w losowy dzień tygodnia i pewnie porządek wzrośnie o 100%.

  • Ty napisał(a):

   I sam sobie odpowiadasz o czym debatować ;)

   • ja napisał(a):

    Właściwie to chciałem pokazać, że debata jest bezsensowna, bo rozwiązania są znane. Nie powiesz mi chyba, że policja nie wie jak rozwiązać problemu z bezpieczeństwem (włamaniami, wandalizmem)? I że potrzebują jakiegoś pana, który przyjdzie specjalnie na zebranie i powie „potrzebujemy kamer i patroli”, na co padnie odpowiedź „wow, nigdy byśmy na to nie wpadli. sorry, ale nie mamy ludzi ani kasy, więc wymyśl coś co nie uwzględnia tych dwóch rzeczy”. ;)

 2. andrzej napisał(a):

  Czy moglbym prosic o przedyskutowanie tematu nielegalnych reklam w Wielgowie ? Wlaszcza firma DROP urzadziala sobie (nietylko w wielgowie) darmowe tablice reklamowe na naszym osiedlu. Samochody reklamujace spup wrakow tez raza w oczy.

 3. klsafhv napisał(a):

  Porządek na Bałtyckiej niech zrobią. Pan radny i sąsiedzi na głównej ulicy zrobili sobie parking bo ciężko dupę ruszyć i wjechać na posesję. Czepiała się kiedyś straż miejska, że w niedzielę auta parkują wzdłuż kościoła i to im przeszkadzało (ok też słusznie) a czemu im nie przeszkadza, że państwo Dz….scy i sąsiedzi parkują na ulicy?

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające spam, złośliwe, bądź obrażające kogokolwiek nie będą zatwierdzane.


*

Top