Ważna droga bez nazwy w Zdunowie

Na wprost bramy Szpitala Zdunowo jest ulica bez nazwy – proponuję ją nazwać „dr. Józefa Wagnera”. Za 30-sto letni okres mądrej pracy dla Szpitala i Osiedla Zdunowo pragnąłbym w imieniu własnym i wielu pracowników i mieszkańców Osiedla Zdunowo podziękować i uwiecznić jego pamięć. Brak nazwy tego ważnego odcinka drogi kiedy po burzy była zablokowana służby ratunkowe miały trudności w lokalizacji kiedy zgłaszałem BLOKADĘ kilkakrotnie.

Autor: Emilian

Komentarzy: 7 do Ważna droga bez nazwy w Zdunowie

 1. Przemysław Kabata pisze:

  Dziękuję za pomysł, poruszę temat na najbliższym posiedzeniu Rady Osiedla.

  Przemysław Kabata
  Radny Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

  • B pisze:

   A czy można poruszyć temat bezsensownego parkowania aut przy ul. Bałtyckiej? Szlag człowieka trafia jak slalom musi robić. Główna ulica po której jeździ autobus a mieszkańcy domów przy Bałtyckiej parkują sobie na ulicy (bo ciężko dupe ruszyć i bramę otworzyć)

   • Przemysław Kabata pisze:

    Rzeczywiścieie, można się zastanawić nad postawieniem znaku B-35. W razie innych propozycji w tej sprawie albo jakichkolwiek innych pytań zapraszam na dyżur do Rady Osiedla w najbliższy poniedziałek o godzinie 17:00.

 2. Ewa pisze:

  Tylko po co nadawać nazwę drodze przy której nie stoi ŻADEN dom a jej długość to kilkadziesiąt metrów ??????

  • Przemysław Kabata pisze:

   Pani Ewo,
   aby rozwiązać problem, na który zwrócił uwagę pan Emilian. Nadanie nazwy takiej drodze nic nie kosztuje, a jeśli może pomóc w sytuacji alarmowej i dodatkowo uczcić postać, którą chcą uhonorować mieszkańcy to myślę, że warto się nad tym zastanowić.

 3. Bożena pisze:

  Jestem zdecydowanie za…. to naprawdę doskonały pomysł. P.J.Wagner był bardzo ważną osobą dla szpitala i dla osiedla. Może i ulica nie jest reprezentatywna, ale i sam P. J. Wagner był postacią skromną.

 4. Pablo pisze:

  Ja jeszcze dodam od siebie, że ten fragment ulicy jest jednokierunkowy, a mimo tego sporadycznie widuję auta jadące pod prąd. Dosłownie kilka dni temu taka sytuacja miała miejsce w godzinach wieczornych. Natomiast sam pomysł nadania nazwy uważam za ciekawy.

Top