Co dalej z przychodnią?

Jak w tytule.
Czy ktoś coś wie, co będzie z naszą przychodnią? Ostatnio dowiedziałem się że była jakaś kontrola w naszej przychodni. Czy Rada osiedla lub ktoś może się w tej sprawie wypowiedzieć? Może sama nasza p. R.T. się wypowie w tej sprawie? Dziękuję.

Autor newsa: jacenty

Komentarzy: 5 do Co dalej z przychodnią?

 1. ja napisał(a):

  W przychodni przydałby się przede wszystkim drugi lekarz. A tu kolejny rok Pani Renata jest sama :/

 2. Renata Tomczyk napisał(a):

  Przychodnia Rodzinna podobnie jak wszystkie inne przychodnie podlega regularnej kontroli wielu instytucji. Z wyników żadnej kontroli nie wynika, aby los Przychodni był w jakikolwiek sposób zagrożony. Największy problem, jakim był brak podjazdu dla inwalidów został już ponad rok temu usunięty m. in. dzięki staraniom Rady Osiedla i radnego RM, pana Dzikowskiego. Brak ułatwień dla inwalidów był jedynym zagrożeniem dla dalszego funkcjonowania Przychodni. Ostatnie kontrole pozytywnie oceniły przystosowanie Przychodni dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz spełnianie pozostałych wymogów.
  Korzystając z okazji chciałabym zaprosić osoby po 65 r.ż. zameldowane na terenie Szczecina, które chciałyby w najbliższych dniach skorzystać z nieodpłatnych szczepień ochronnych przeciwko grypie. Przychodnia w Wielgowie realizuje ten program zdrowotny finansowany w całości z budżetu miasta.
  Pozdrawiam

 3. Agata napisał(a):

  Również uważam, że konieczny jest drugi lekarz- pediatra. Brak pediatry na tak dużych osiedlach jak nasze, gdzie dzieci przybywa, zniechęca rodziców do korzystania z usług wielgowskiej przychodni…
  Niezrozumiały jest też dla mnie fakt, że przychodnia jest czynna w godzinach 8-18, a tylko mniej więcej przez połowę tego czasu przyjmuje, do południa lub po południu przyjmuje lekarz.
  Na jakich zasadach funkcjonuje przychodnia gdy nie ma pani doktor….?

  • Jam napisał(a):

   Nic innego nie zostaje jak pisac do izby lekarskiej czy NFZ ze pani Tomczyk nie daje sobie rady z prowadzeniem przychodni
   Albo do ministra zdrowia

 4. Jam napisał(a):

  Witamy
  Wraz z zona chcielismy sie dolaczyc do wypowiedzi odnosnie naszej przychodni
  P,Renato Tomczyk,prosze mi wskazac przychodnie w ktorej kontrole zleca sad? Owszem moze sa Ale ta kontrola byla wylacznie z nie byle jakiego powodu
  A pani chwali sie pkdjazdem
  Owszem jest potrzebny
  Dlaczego pani jako kierownik przychodni nie stara i nie zabiega o lekarza pediatre? Jak to napisala pani Agnieszka
  Dlaczego gabinet stomatologiczny jest zamkniety juz od bodaj ze roku
  A wracajac do tej kontrli ,moja zona rozmawiala z winowajczynia przez ktora ta kontrol zostala zlecona
  I pani teraz ciezko i wstyd jest przyznac sie do popelnionego bledu
  Wspolczuje tylko ojcu tego dziecka ze przez glupote swojej matki a pani lekkomyslnosc ,mialo tyle godzin lekcyjnych opuszczonych (350godz)
  Po odejsciu pani Kasi nasze dzieci sa leczone przez innego lekarza
  Dziekuje

Dodaj komentarz

Komentarze zawierające spam, złośliwe, bądź obrażające kogokolwiek nie będą zatwierdzane.


*

Top