Co dalej z przychodnią?

Jak w tytule.
Czy ktoś coś wie, co będzie z naszą przychodnią? Ostatnio dowiedziałem się że była jakaś kontrola w naszej przychodni. Czy Rada osiedla lub ktoś może się w tej sprawie wypowiedzieć? Może sama nasza p. R.T. się wypowie w tej sprawie? Dziękuję.

Autor newsa: jacenty

Komentarzy: 5 do Co dalej z przychodnią?

 1. ja pisze:

  W przychodni przydałby się przede wszystkim drugi lekarz. A tu kolejny rok Pani Renata jest sama :/

 2. Renata Tomczyk pisze:

  Przychodnia Rodzinna podobnie jak wszystkie inne przychodnie podlega regularnej kontroli wielu instytucji. Z wyników żadnej kontroli nie wynika, aby los Przychodni był w jakikolwiek sposób zagrożony. Największy problem, jakim był brak podjazdu dla inwalidów został już ponad rok temu usunięty m. in. dzięki staraniom Rady Osiedla i radnego RM, pana Dzikowskiego. Brak ułatwień dla inwalidów był jedynym zagrożeniem dla dalszego funkcjonowania Przychodni. Ostatnie kontrole pozytywnie oceniły przystosowanie Przychodni dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz spełnianie pozostałych wymogów.
  Korzystając z okazji chciałabym zaprosić osoby po 65 r.ż. zameldowane na terenie Szczecina, które chciałyby w najbliższych dniach skorzystać z nieodpłatnych szczepień ochronnych przeciwko grypie. Przychodnia w Wielgowie realizuje ten program zdrowotny finansowany w całości z budżetu miasta.
  Pozdrawiam

 3. Agata pisze:

  Również uważam, że konieczny jest drugi lekarz- pediatra. Brak pediatry na tak dużych osiedlach jak nasze, gdzie dzieci przybywa, zniechęca rodziców do korzystania z usług wielgowskiej przychodni…
  Niezrozumiały jest też dla mnie fakt, że przychodnia jest czynna w godzinach 8-18, a tylko mniej więcej przez połowę tego czasu przyjmuje, do południa lub po południu przyjmuje lekarz.
  Na jakich zasadach funkcjonuje przychodnia gdy nie ma pani doktor….?

  • Jam pisze:

   Nic innego nie zostaje jak pisac do izby lekarskiej czy NFZ ze pani Tomczyk nie daje sobie rady z prowadzeniem przychodni
   Albo do ministra zdrowia

 4. Jam pisze:

  Witamy
  Wraz z zona chcielismy sie dolaczyc do wypowiedzi odnosnie naszej przychodni
  P,Renato Tomczyk,prosze mi wskazac przychodnie w ktorej kontrole zleca sad? Owszem moze sa Ale ta kontrola byla wylacznie z nie byle jakiego powodu
  A pani chwali sie pkdjazdem
  Owszem jest potrzebny
  Dlaczego pani jako kierownik przychodni nie stara i nie zabiega o lekarza pediatre? Jak to napisala pani Agnieszka
  Dlaczego gabinet stomatologiczny jest zamkniety juz od bodaj ze roku
  A wracajac do tej kontrli ,moja zona rozmawiala z winowajczynia przez ktora ta kontrol zostala zlecona
  I pani teraz ciezko i wstyd jest przyznac sie do popelnionego bledu
  Wspolczuje tylko ojcu tego dziecka ze przez glupote swojej matki a pani lekkomyslnosc ,mialo tyle godzin lekcyjnych opuszczonych (350godz)
  Po odejsciu pani Kasi nasze dzieci sa leczone przez innego lekarza
  Dziekuje

Top