Dzień Dziecka 2017

Dzień Dziecka 2017 - wielgowo.plW sobotę, 3 czerwca, wszystkie dzieci, te małe i te troszkę starsze bawiły się na festynie zorganizowanym przez Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży. Słoneczna pogoda dopisała bo nie miała innego wyjścia. Najmłodsi dzielnie rywalizowali w konkursach, grach i zabawach. A było w czym wybierać. Ogółem wydanych było prawie 300 kart uczestnictwa, ale dzieci było znacznie więcej. Zainteresowanie konkursami było tak duże, że do poszczególnych konkurencji ustawiały się sporej długości kolejki. W konkursach przegranych nie było, każde dziecko otrzymało punkty.
Oblegany był dmuchany zamek. Dużym wzięciem cieszyły się konkurencje z wodą i malowanie twarzy. Nawet już po oficjalnym zakończeniu festynu jeszcze byli chętni. Przez cały czas trwania festynu można było się posilić kiełbaskami z grilla.
Ogólnie impreza była bardzo udana i na pewno pozostanie na długo w pamięci nie tylko najmłodszych. Wielu dorosłych na pewno żałowało, że mają troszkę latek za dużo. Najważniejsze było jednak to, że dzieci dobrze się bawiły. Żadne dziecko nie wyszło z festynu bez nagrody, chyba że wcześniej ją zjadło.
Do zobaczenia za rok!!!

W galerii zdjęć fotki

Jeden komentarz do Dzień Dziecka 2017

  1. Sławek pisze:

    Co tu dużo pisać…
    Było, jak zwykle, Bosko…
    Wielki szacun dla wszystkich,którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w zorganizowanie i przebieg Dnia Dziecka.
    Chapeau bas i ukłony do samej ziemi.

Top