Szybszy Internet na naszych osiedlach

Witam Szanownych mieszkańców Wielgowa, Sławociesza i Zdunowa

Rada Osiedla chce wystąpić do Firmy ORANGE PL (dawnej Telekomunikacji) o położenie na terenie naszych osiedli światłowodu, który kilkakrotnie zwiększyłby szybkość i możliwości korzystania z dobrodziejstw Internetu przy zachowaniu dotychczasowej ceny.
Firma Orange Pl jest na etapie planowania nowych inwestycji na lata 2017-2020, które w dużej mierze są dotowane z funduszy unijnych. Oczywiście plany firmy nie przewidują położenia światłowodu na naszym osiedlu.
Dlatego wystąpimy w imieniu mieszkańców z pismem o poczynienie stosownych inwestycji przez firmę Orange pl w celu poprawienia tego stanu.
Ważnym argumentem będą dołączone do pisma listy poparcia, dlatego bardzo proszę o wydrukowanie list i zebranie podpisów wśród swojej rodziny, sąsiadów i znajomych.
Podpisane listy proszę przynieść do siedziby Rady Osiedla w poniedziałek między 17.00-18.00 lub dostarczyć do mnie (uprzednio umawiając się telefonicznie żebym była dostępna).
Chciałabym jak najszybciej, najlepiej we wtorek, dostarczyć pismo do kancelarii szczecińskiej firmy Orange pl. Prawdopodobnie sprawy inwestycji mają się rozstrzygnąć do końca miesiąca.
Musimy spróbować zawalczyć o nasze sprawy. Mamy już poparcie Rady Miasta z podpisem Prezydenta Piotra Krzystka włącznie, które zostanie lub zostało wysłane z Biura Rady Miasta do dyrekcji Orange w Warszawie.
Teraz MY MIESZKAŃCY wykażmy się swoim zaangażowaniem!
Podpisanie listy poparcia jest niezobowiązujące i nie wiąże się z koniecznością zawarcia umowy.
Bardzo proszę wsparcie i pomoc. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić lub pisać.

Pozdrawiam
w imieniu Rady Osiedla
Teresa Szczepańska
Przewodnicząca RO Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo
tel. 605-055-203

Lista poparcia w formacie docx

Komentarzy: 2 do Szybszy Internet na naszych osiedlach

  1. Grzegorz pisze:

    Jestem za światłowodem ale jakoś mało nagłośniona sprawa a na pewno dużo chętnych by było

  2. tomtom pisze:

    Fajny pomysl, ale za pozno poszlo info, napewno sam bym zebral pare glosow, a tu sie okazalo ze juz za pozno

Top