Oferta na Sylwestra i Nowy Rok

SYLWESTROWE FAJERWERKI
OFERUJE FIRMA „UTIMET” LESŁAW BUŁKA

PONAD 200 PRZETESTOWANYCH POZYCJI

W ofercie między innymi:
gotowe zestawy, petardy, rakiety, wyrzutnie wieloładunkowe, taśmy strzelające, fontanny, błyskacze, latające śmigła, moździerze, rzymskie ognie, zimne ognie.

ZAPRASZAMY – UL. ZAWROTNA 6
czwartek, 29 grudnia 17-20
piątek, 30 grudnia 17-20
sobota, Sylwester, 31 grudnia 11-22

Na hasło wielgowo.pl do każdego zakupu darmowe gadżety lub dodatki.

Komentarzy: 7 do Oferta na Sylwestra i Nowy Rok

 1. Baśka pisze:

  Witam, czy Pan/Pani ze swoich jeb….nych chińskich zysków (bo to podukty z chin)zwrócimi mi za lekarstwa, które dla muszę kupić u weterynarza dla mojego psa na uspokojenie, (TO NIE ZRAJ I NIE SZCZYJ PRZEZ 48 dodzin i wtedy możemy pogadać), bo już się zaczęło idiotyczne sytrzelanie . Rysiek, Możesz tego nie publikować tego, ale chcę żebyś wiedział co myślę o tych prymitywnych ogłoszeniach

  • arek pisze:

   Sama weź coś na uspokojenie i najlepiej na myślenie. To jakby mieć pretensje do producenta ciągnika siodłowego, że oszołom rozjechał nim ludzi albo do sprzedawcy ze sklepu z nożami, że pijany mąż zadźgał żonę.

   • Baśka pisze:

    Na razie arku, nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy, bo nie spełniłeś warunku opisanego w komentarzu (48 godzin bez kibla jeszcze nie minęło) i nie masz bladego pojęcia o czym napisałam

    • arek pisze:

     Nawet nie próbowałbym podejmować z tobą dyskusji. Partnera do rozmów z tym słownictwem znajdziesz co najwyżej w krzakach obok stadionu, tudzież przy niektórych sklepach z alkoholem.

     Miałem psa przez 16 lat, więc dokładnie wiem jaki jest to dla niego stres. Nie zwolniło mnie to jednak nigdy z obowiązku myślenia, bo w przeciwieństwie do zwierząt, człowiek taki obowiązek ma.

  • Wiki pisze:

   Witam,
   zgadzam się z „Baśką”, chociaż może inaczej dobrałabym słowa. Większość właścicieli czworonogów ma co roku problem z opanowaniem ich paniki. Czy tych kilka minut huku warte jest stresu naszych braci mniejszych? Są miejscowości w Polsce, w których włodarze zrezygnowali z miejskich fajerwerków i wprowadzono zakaz ich używania. Poza tym dla wielu małych dzieci jest to też sytuacja mocno stresująca. Czy zatem warto? Pozdrawiam

 2. Basia pisze:

  Popieram poprzednika! Poza tym Twój wpis jest tak nieczytelny, że aż oczy bolą. Też mam psy i też się bardzo boją, ale to jest raz w roku i można (jeśli się chce) na taki wieczór odpowiednio przygotować swojego zwierzaka, aby w miarę łagodnie zniósł Sylwestra. Nie popieram strzelania przed i po Nowym Roku, ale co ma do tego p. Lesław Bułka? Interes jak każdy inny. To tak jak by każdy sprzedawca wyrobów tytoniowych odpowiadał za to, że ktoś jara jak smok, dostał raka płuc i umarł. Radzę się zastanowić 3 razy zanim zdecyduje się pani ( o zgrozo moja imienniczka) taki „wytwór” opublikować.

 3. Sla pisze:

  Najważniejszy jest zdrowy rozsądek i dobra wola … i dotyczy to wszystkich zainteresowanych stron.
  Nigdy nie dogodzimy wszystkim, zdenerwować wszystkich, to żaden problem.

Top