Się pochwalę i nie tylko

Pismo Piotra Wachowicza, Dyrektora Biura Prezydenta Miasta SzczecinaWczoraj otrzymałem pismo od Piotra Wachowicza, Dyrektora Biura Prezydenta Miasta Szczecina. Ponieważ oprócz treści skierowanych bezpośrednio do mnie, są tam życzenia dla wszystkich zaglądających na stronę wielgowo.pl, to pozwolę sobie na opublikowanie tego pisma w całości:

Pan Ryszard Wojniusz
Redaktor wielgowo.pl

Szanowny Panie
jestem pełen uznania dla Pańskiej bezinteresownej pracy na rzecz społeczności lokalnej. Redagowana przez Pana strona jest niezwykle cenną inicjatywą, dzięki której mieszkańcy Wielgowa oraz sąsiednich dzielnic mają nie tylko stały dostęp do najważniejszych informacji, ale także wielu ciekawostek dotyczących okolicy. .Wielgowo.pl” to również ważne medium, dzięki któremu Rada Osiedla może na bieżąco kontaktować się lokalnymi mieszkańcami.

Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze podziękowania za dotychczasowe poświęcenie i wykonaną pracę. Życzyłbym sobie, aby każdy mieszkaniec naszego miasta miał w sobie tyle pasji, ile towarzyszy Panu podczas tworzenia portalu „wielgowo.p1″.

Korzystając z okazji chciałbym życzyć Panu oraz wszystkim użytkownikom strony Zdrowych, Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Biura
Piotr Wachowicz

Tyle pismo. Niby to tylko zwykła kartka papieru z kilkoma słowami, ale cieszy mnie to, że po prawie jedenastu latach istnienia (w lutym minęło 10 lat) strony wielgowo.pl została ona zauważona przez Biuro Prezydenta Miasta Szczecina. Dziękuję za podziękowania dla mnie i za życzenia dla wszystkich zaglądających na tę stronę.

Komentarzy: 6 do Się pochwalę i nie tylko

 1. Mieszkaniec pisze:

  Super, każdy jest wdzięczny za pracę Pana Ryszarda. Brawo dla Pana i ogromne podziękowania za wkład w lokalną społeczność. Zdrowia!

 2. Sla pisze:

  Rysiu, zdrowia i sił na dalsze lata opieki nad stroną… i gratulacje oczywiście.

 3. Darek M. pisze:

  Za 11 lat tylko takie pismo? To się miasto wysiliło.

  • rwpb pisze:

   Przeglądałem parę podobnych stron i chyba nikt nie dostał nawet takiego pisma. Jest to więc jakieś wyróżnienie, a przynajmniej ja tak to odbieram.

 4. Baśka pisze:

  Podziękowania i gratulacje również od byłych mieszkańców „Trójmiasta”. Sympatycznie jest zajrzeć na stronę i zobaczyć co się dzieje tam, gdzie się kiedyś mieszkało.

Top