Kalendarz A.D. 2017

Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo ogłasza, że został zakończony Projekt Kalendarz na 2017 rok.
Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w tym projekcie za przesłanie swoich fotografii. Nie wszystkie zdjęcia mogliśmy umieścić w kalendarzu choć były bardzo ładne i interesujące.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do utrwalania na bieżąco uroków naszych osiedli, gdyż w przyszłości planujemy ogłosić podobny projekt.

W załączeniu kalendarz w formie elektronicznej.

Teresa Szczepańska
Przewodnicząca Rady Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Komentarzy: 4 do Kalendarz A.D. 2017

 1. Baśka pisze:

  Fajne, gdzie to można kupić ?

 2. rwpb pisze:

  Zgodnie z tym, co napisała Rada Osiedla przy ogłaszaniu Projektu Kalendarza 2017, jest to upominek dla sponsorów, osób i instytucji współpracujących z Radą. Ja zamieściłem plik z kalendarzem aby każdy mógł go sobie obejrzeć i ewentualnie wydrukować.

 3. Sla pisze:

  Świetne zdjęcia. Brawo !!!

 4. rwpb pisze:

  Może jeszcze dodam, że dwoje autorów zdjęć zakwalifikowanych do kalendarza jest członkami Kółka Fotograficznego działającego przy Radzie Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo. Na spotkania zapraszamy wszystkich w każdy czwartek o godzinie 18:30 do siedziby naszej Rady przy ul. Bałtyckiej 35a. Najbliższe spotkanie Kółka będzie w czwartek, 5 stycznia 2017 roku, a temat zadania do przygotowania to: „Święta, koniec roku, więc czas na jakieś refleksje. Przedstaw/pokaż całe swoje życie jednym zdjęciem. Jeden pstryk, bez żadnych fotomontaży, bez wklejek, doklejek, itp.. Każda forma obróbki dozwolona.”
  Zapraszamy wszystkich chętnych, warto spróbować swoich sił.

Top