Czasowe zmiany na liniach 73, 93 i G

zditmInformujemy, że w związku z wycinką drzew w dniu 5 grudnia od godz. 8:00 do odwołania na ul. Profesora Tomasza Żuka na odcinku od jednokierunkowego dojazdu do szpitala do skrzyżowania ulic Profesora Tomasza Żuka i Przytorze, wstrzymany zostaje ruch kołowy. Następują zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
Organizacja ruchu

– Linia 73 kursuje częściowo po zmienionej trasie: od przystanku „Zdunowo Dworzec” w kierunku szpitala jedzie przez ul. Sokołowskiego. Na parkingu przed szpitalem nastąpi nawrót autobusu, realizowany przy zabezpieczeniu przez pracowników służby nadzoru ruchu ZDiTM. Następnie autobus podjeżdża na przystanek i po wymianie pasażerów kontynuuje jazdę po stałej trasie

– Linia 93 kursuje częściowo po zmienionej trasie: od przystanku „Zdunowo Dworzec” w kierunku szpitala jedzie przez ul. Sokołowskiego. Na parkingu przed szpitalem nastąpi nawrót autobusu, realizowany przy zabezpieczeniu przez pracowników służby nadzoru ruchu ZDiTM. Następnie autobus podjeżdża na przystanek i po wymianie pasażerów kontynuuje jazdę po stałej trasie.

– Linia G kursuje częściowo po zmienionej trasie: od przystanku „Zdunowo Dworzec” w kierunku pl. Rodła przez ulice: Przytorze, Przylesie i dalej po stałej trasie.

W dniach od 6 do 9 grudnia w godz. 8:00-15:00 wycinka drzew prowadzona będzie po obu stronach jezdni na ul. Profesora Tomasza Żuka na odcinku ul. Przylesie do jednokierunkowego dojazdu do szpitala. Linie 73 i 93 kursują normalnie. Linia G kursuje objazdem przez ul. Przylesie i Przytorze. Na trasie objazdowej nie przewiduje się dodatkowych przystanków.

Prace prowadzone będą przez Nadleśnictwo Kliniska.

Źródło: ZDiTM Szczecin

Jeden komentarz do Czasowe zmiany na liniach 73, 93 i G

  1. arek pisze:

    W jakim celu była ta wycinka, ktoś wie? Może jakaś ścieżka rowerowa/chodnik? Ewentualnie po prostu poprawa widoczności?

Top