Zmarł Ks. Profesor Jacek Kochański

wstazkaDzisiaj, 12 listopada p godzinie 14:25 zmarł Ks. Profesor Jacek Kochański. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 16 listopada 2016 roku o godzinie 12:00 w kościele przy ul. Bałtyckiej w Wielgowie.
Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie…

Nie jest łatwo wypowiadać słowa pożegnania, szczególnie dla takich ludzi jakim był ks. Profesor. Zawsze uśmiechnięty, zawsze skory do żartów, ale też zawsze można było na niego liczyć. Z naszą parafią związał się od 1 sierpnia 1968 roku. Oprócz ewangelizacji na zawsze będzie się nam kojarzył ze skrzypcami i chórem. Wszak kto śpiewa, ten modli się podwójnie…

„Był taki ktoś” śpiewała kiedyś Kasia Sobczyk i Czerwono-Czarni…

Komentarzy: 4 do Zmarł Ks. Profesor Jacek Kochański

 1. Agata G. pisze:

  Znały Go pokolenia… Wraz z Jego śmiercią nastąpił koniec pewnej epoki w Wielgowie…(*)

 2. ks. Paweł Żurawiński pisze:

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…. [*]

 3. Sla pisze:

  Panie, świeć nad Jego duszą…[*]

 4. Amistad pisze:

  To był ostatni z zacnych mieszkańców Wielgowa, poniekąd osierocił nie tylko chór, ale przynajmniej 3 pokolenia mieszkańców których uczył…pamiętam go jak przygotowywał mnie do komunii ponad 20 lat temu, pamiętam Kolędy i wspólne kolacje u dziadków i wreszcie pamiętam te piękne pasterki uświęcane śpiewem chóru…Człowiek-instytucja, świadek historii i autorytet moralny!!! Niech ten pogrzeb będzie uwieńczeniem jego pięknego i bogatego życia-dziękujemy!

Top