Treningi samoobrony wg Combat SGS

Combat SGS - wielgowo.plSzczecińska Akademia Combat SGS zaprasza na treningi do Szczecina Wielgowo. Rozpoczynamy nabór do grupy początkującej.

Od października 2016r. ruszyły zajęcia Combat SGS w nowej lokalizacji. Sekcja dla początkujących to praca nad własnymi słabościami, podnoszeniem swojej kondycji fizycznej i wydolności organizmu. Nie zabraknie ćwiczeń doskonalących szybkość i koordynacją ruchową, a sparingi uświadomią jak wygląda walka w bliskim kontakcie. Zajmiemy się również zwiększeniem siły i wytrzymałości oraz technikami i dynamiką ich wykonywania. Znajdzie się też miejsce na spotkania paintball-owe, treningi biegowe oraz zajęcia strzeleckie na strzelnicy. Do zobaczenia na treningach.

Treningi – dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy godz. 17:15 w Zespole Szkół nr 13 przy ul. Bałtyckiej 1a w Szczecinie – Wielgowo.

Pierwszy zapoznawczy trening gratis.

Zajęcia prowadzą byli instruktorzy i żołnierze 56 Kompanii Specjalnej, Systemu Combat 56, Selekcji, Ekstremalnej Dwójki, Kryptonimu Kotlina, Zdobywców i Kaszubskiego Kapra, Instruktorzy Combat SGS oraz strzelectwa sportowego i bojowego.

Przyjdź i sprawdź – może właśnie tego szukasz…!!!

Kontakt: 606-642-502, 505-057-865, 609-416-494

Facebook: Szczecińska Akademia Combat SGS
www.akademiacombat.pl

Autor: Grzybas

Top