Zostań sponsorem

prosba_o_sponsoring_skanSzanowni Państwo, Mieszkańcy i Przedsiębiorcy Naszego Osiedla!!!

Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie rzeczowe bądź finansowe festynu „WIELGOWSKIE LATO Z PIOSENKĄ” organizowanego w dniu 20 sierpnia 2016 roku. Otrzymane środki pieniężne będą przeznaczone na cele organizacyjne, a rzeczowe na nagrody w konkursach.

W tym roku po raz kolejny organizujemy festyn dla mieszkańców. Będzie on największą imprezą w okolicy. Przewidywane są gry, konkursy i zabawy dla najmłodszych, darmowe zamki dmuchane, przejażdżki konne oraz koncerty i występy artystów na profesjonalnej scenie. Główną atrakcją imprezy będzie koncert Zbigniewa Wodeckiego, po nim pokaz fajerwerków a następnie zabawa taneczna do późnych godzin nocnych. Aby zapewnić te wszystkie atrakcje, jak również bezpieczeństwo bawiących się osób potrzebne są odpowiednie środki finansowe, dlatego ośmielamy się zwrócić do Państwa abyście zechcieli zostać naszymi sponsorami. Przyjmiemy każdą formę pomocy: w formie rzeczowej tj. słodycze, napoje, zabawki, owoce, upominki na nagrody, etc., bezpośrednią zapłatę za usługi (ochronę, toi-toi, występy artystów, opłata zamki, za prowadzenie festynu itp.) lub wpłatę gotówki na konto. Ze swojej strony zapewniamy reklamę Waszej firmy w szerokim zakresie przed, w czasie i po festynie (szczegóły do ustalenia). Osobą do kontaktu w sprawie formy i możliwości sponsoringu jest Przewodnicząca Rady Osiedla Teresa Szczepańska tel. 605-055-203.
Ewentualne wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy:

Gmina Miasto Szczecin
WGKiOŚ
Pl. Armii Krajowej 1 70-456 Szczecin
Nr Konta: 57 1020 4795 0000 9702 0277 8470
Z dopiskiem: „Na działalność statutową RO W-S-Z”.

Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o dokonanych wpłatach pod numer telefonu 605-055-203 lub mailem: rada@wielgowo.szczecin.pl, gdyż jest to ogólne konto darowizn dla całego miasta Szczecina i wielokrotnie zdarzało się, że musieliśmy dopominać się o pieniądze, gdyż zostały zaksięgowane dla innej rady.

Z wyrazami szacunku mając nadzieję na Państwa hojność w imieniu Rady Osiedla
Przewodnicząca Rady Osiedla Teresa Szczepańska

Top