Kradzież na Sławocieszu

drwali-3 drwali-2 drwali-1

Trzy sygnały otrzymane w tym samym czasie:

Z przykrością muszę stwierdzić, że na boisku przy ulicy Drwali z jednej bramki zniknęła siatka. Trochę boli, że nie potrafimy swojego poszanować. Tym bardziej, że stworzenie tego placu naprawdę kosztowało dużo zachodu i obawiam się, że nie będzie drugiej szansy stworzenia czegoś takiego na Sławocieszu.
Henryk Falkowski

Na plasu zabaw na Sławocieszu zniknęła siatka z jednej bramki i kurtyna z siatki (miedzy boiskiem do piłki nożnej a boiskiem do koszykówki). Moje pytanie brzmi: Czy Państwo coś wiedzą na ten temat?
Jeśli została skradziona to moja sugestia jest taka, że po takich kosztownych inwestycjach na naszym osiedlu, należy założyć monitoring albo chociaż atrapy monitoringu. No i może jakieś oświetlenie. Może to odstraszy złodziei!!
Ponad to fajnie, że ktoś pomyślał o koszach na śmieci na placu zabaw na Sławocieszu, tylko szkoda, że nie ma worków do tych śmietników. Śmieci walają się pod koszem. Kosze na śmieci w takiej formie nie spełniają swojej funkcji!!!
Milena

W nocy z 18 na 19 lipca 2016 r. złodzieje skradli na boisku przy ul. Drwali siatkę do bramki piłkarskiej i siatkę za bramką (zabezpieczającą przelatywaniu piłki). Inwestycja była odebrana dwa tygodnie wcześniej a boisko cieszyło się ogromnym powodzeniem. Żal, złość i bezsilność ogarnia w takiej chwili. Dlatego bardzo proszę jeżeli ktoś ma wiedzę na temat tej kradzieży to niech „uprzejmie doniesie” komu trzeba, bo to nasza wspólna własność i po prostu tak robić się nie powinno. Nawet złodziej powinien mieć jakąś godność!!!
Teresa Szczepańska

Top