Zaproszenie na festyn osiedlowy „Wielgowskie Lato z Piosenką”

Zaproszenie na  Festyn Wielgowskie Lato z PiosenkaChcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić w dniu 20 sierpnia 2016 r. na kolejne wydarzenie z cyklu „Kulturalne Wielgowo”. Dzięki wsparciu Miasta Szczecin i dealerowi samochodów „KOZŁOWSKI” oraz licznym sponsorom, organizujemy w przyszłym parku, naprzeciwko Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Bałtyckiej 1a, festyn osiedlowy „Wielgowskie Lato z Piosenką”. Na profesjonalnej scenie od godziny 14.00 rozpoczną się koncerty wykonawców reprezentujących różne style muzyczne. Wystąpią między innymi „KONKRET”(rap, Dj Hard Cut, harmonijka bluesowa), „ETA”(hard rock), „MARCUSON” (rap), Krzysztof Machowski (opera-tenor), „Sofia & Margot” (aranżacje jazzowe, muzyka popularna), Jacek Zieliński (szanty), MATIKK (muzyka elektroniczna).

O godzinie 19.00 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru – Zbigniewa Wodeckiego, po nim zagra zespół „VINDERS” (heavy metal). Zwieńczeniem występów artystów będzie „Konkurs muzyki filmowej” zorganizowany dla publiczności.

Równolegle z koncertami przygotowujemy dla uczestników festynu wiele atrakcji. Dzieci będą mogły korzystać z darmowego „Dmuchanego Miasteczka”, brać udział w zabawach i konkursach z nagrodami przygotowanymi przez profesjonalną firmę „Happy Świat”, przejechać się na kucykach i koniach ze „Stajni Karina” w Wielgowie, dotknąć zwierzaków z Fundacji „Dzika Ostoja”, która zajmuje się rehabilitacją dzikich zwierząt. W ramach akcji „Bezpieczne Lato” w specjalnym policyjnym pojeździe można będzie uczestniczyć w symulacji dachowania samochodu, a Ochotnicza Straż Pożarna ze Śmerdnicy przeprowadzi akcję cięcia auta.

Podczas festynu będzie możliwość przejechania się luksusowymi pojazdami podstawionymi przez firmę KOZŁOWSKI. Ponownie odwiedzi nas ze swoimi pracami szczeciński rysownik Ryszard Podporski. Po zmroku, ok. godz. 21.30, wielgowskie niebo rozświetlą fajerwerki. Nasz mieszkaniec, Lesław Bułka obiecuje w tym roku niesamowite wrażenia. Po pokazie zapraszamy na „Dyskotekę pod gwiazdami” -prowadzenie DJ Pit.

Zadbaliśmy też o smaczny catering i zimne piwo. Opiekę medyczną podczas festynu zapewni Pomorskie Towarzystwa Ratownicze i poprowadzi również szkolenie z technik ratownictwa. Serdecznie zapraszamy!!!
Do zobaczenia na festynie.

Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo

Jeden komentarz do Zaproszenie na festyn osiedlowy „Wielgowskie Lato z Piosenką”

  1. Kasia pisze:

    Widzę, że muzycznie każdy coś znajdzie dla siebie, chociaż nie wiem, czy heavy metal po Wodeckim nie będzie zbyt dużym szokiem dla mieszkańców. :-) Poza tym zapowiada się fajna impreza.

Top