Stan nawierzchni ul. Przylesie

Proszę o interwencję u Włodarzy Miasta, odnośni stanu prawnego ul. Przylesie, która w części leży na terenie należącym do Gminy Kobylanka.

Stan nawierzchni na tym odcinku wymaga natychmiastowej naprawy (głębokie wyrwy, spękania). Jazda na tym odcinku wymaga wielkiej zręczności, aby nie uszkodzić samochodu. Zgłaszałem ww. sprawę do ZDiTM. Pani zajmująca się naprawami ubytków na Prawobrzeżu poinformowała mnie, że ma zakaz naprawy tego odcinka ul. Przylesie, ponieważ nie jest on we władaniu Gminy Miasto Szczecin. O tym że taki jest stan prawny wiem od wielu lat, i najwyższy czas aby zostało to wyprostowane. Mam nadzieje, że Rada Osiedla tego dopilnuje.
Z poważaniem I. Lechowicz

Komentarzy: 4 do Stan nawierzchni ul. Przylesie

 1. wiktor pisze:

  Proponuję przywieźć tam Krzystka jak wpadnie parę razy w te wyrwy aż mu plomby z zębów polecą to może łaskawie przygarnie kawałek tej ziemi we władanie miasta Szczecin i rzucą parę łopat masy. No ale przecież prościej przejąć tereny pod działki budowlane bo z tego jest kasa.

 2. piotr pisze:

  Zgadzam sie z przedmówcą.

 3. piotr pisze:

  Poinfoormowałem o temacie radnego Wojciecha Dorżynkiewicza, może jedmu uda się pchnąć temat dalej.

  • wiktor pisze:

   A więc jednak można coś zrobić. Wczoraj zaczęli łatanie największych dziur w jezdni. Wprawdzie jest to tylko prowizorka bo tą drogę należy zbudować od podstaw ale to już coś.

Top