Roztańczone Kulturalne Wielgowo

Ania Kowalska wraz z Konradem Lipowiczem - wielgowo.plKto nie był, może tylko żałować – tak pokrótce można opisać sobotnie popołudnie 6 lutego. Była to pierwsza impreza z cyklu Kulturalne Wielgowo w której można było nie tylko coś zobaczyć czy posłuchać, ale wziąć czynny udział. Wszystko to za sprawą Studio Tańca Anny Kowalskiej, która to zawitała do Zespołu Szkół nr 13 w Wielgowie.

Część pierwsza spotkania to podstawowa nauka tańców latynoamerykańskich. Nie było ograniczeń wiekowych. Starsi nie ustępowali młodszym, a najmłodsi nie ustępowali nikomu nawet wtedy, gdy musiały pomóc mamy. Ale mamy pomagały tylko trochę…
W drugiej części Ania Kowalska wraz z Konradem Lipowiczem zaprezentowali pokazy tańców w swoim wykonaniu. Było to tango i bachata nagrodzone gromkimi brawami. Była to pierwsza w Wielgowie możliwość obejrzenia na żywo pary w klasie tanecznej „S”.
Spotkanie zakończyło się wspólnym tańcem wszystkich uczestników.

Impreza została przygotowana przez Radę Osiedla Wielgowo – Sławociesze – Zdunowo, Urząd Miasta Szczecin, Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie, Zespół Szkół nr 13 w Szczecinie i Parafię Rzymskokatolicką w Wielgowie.
W galerii zdjęć parę fotek

Top