Kulturalne Wielgowo zaprasza na tańce

Kulturalne Wielgowo zaprasza - wielgowo.pl6 lutego od godz 16:00 zapraszamy Państwa na karnawałowe szaleństwo taneczne w rytmach tańców latynoamerykańskich. Dla każdego. Nie musisz umieć tańczyć, nie musisz mieć poczucia rytmu. Tu nauczysz się doskonale bawiąc się i spędzając fantastyczne popołudnie z tańcem.
Na koniec nauki Ania Kowalska wraz z Konradem Lipowiczem zaprezentują argentyńskie tango oraz taniec latynoamerykański pochodzący z Dominikany: C Bachatę.

Zajęcia odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Wielgowie, koniecznym jest przyniesienie miękkiego obuwia na zmianę. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich!!!

Założycielka Studio Tańca Anna Kowalska jest miłośniczką tańca w każdej jego odmianie. Od 6 roku życia trenuje sportowy taniec towarzyski, posiada mistrzowską klasę taneczną „S” oraz na swoim koncie liczne sukcesy w kraju i za granicą jako tancerka. Od 2003 roku jest instruktorem tańca i fitness oraz instruktorem zumby. Jest prezenterem i wykładowcą na konwencjach i szkoleniach. Nie ustaje w rozwijaniu swoich tanecznych zainteresowań. Aktywnie uczestniczy w warsztatach i szkoleniach organizowanych w całej Europie. Obecnie jej główną pasją jest salsa, wszelkie jej odmiany jak również inne tańce latynoamerykańskie: bachata, marengue, chachacha. Jest organizatorką wyjazdów tanecznych dla kobiet oraz szeregu imprez o tematyce tanecznej. Pasjonatka wszelkich odmian tańca, którymi zaraża w swojej szkole kursantów.

Studio Tańca Anna Kowalska oferuje zajęcia grupowe , m.in. latino, salsa, zumba. Jest również burleska, sexy dance, bachata, kizomba czy taniec brzucha. Oferta adresowana jest również do par czy stawiających pierwsze kroki na parkiecie mężczyzn, którzy zwykle już po pierwszych kilku lekcjach pod czujnym okiem instruktorów nabierają pewności siebie, która pozwala im „błyszczeć” na parkiecie. Nie mogłoby zabraknąć jednakże tańca towarzyskiego oraz bardzo modnego pierwszego tańca weselnego jak również kursów tańca dla narzeczonych. więcej informacji uzyskać można na www.annakowalska.pl

Top