Pocałować klamkę

Zamknięte wejście do Rady OsiedlaW każdy poniedziałek w godzinach od 17:00 do 18:00 radni naszej Rady Osiedla pełnią dyżury w siedzibie Rady przy ulicy Bałtyckiej 35a. Podczas tych dyżurów mieszkańcy osiedli – ale nie tylko naszych osiedli – mogą skontaktować się z radnymi, zapoznać się z pracą Rady, zgłosić swoje propozycje, uwagi czy załatwić jakieś swoje sprawy. Czas i miejsce dyżurów ustalili sami radni.
Tyle teorii. Jak jest w praktyce?
Byłem dzisiaj przed siedzibą Rady Osiedla. Niestety tylko przed, bo drzwi wejściowe były zamknięte. Oprócz mnie były jeszcze dwie osoby. Niestety, pocałowaliśmy klamkę i poszliśmy do domu. Na dyżurze nikogo nie było. I co się dziwić, że niektórzy mieszkańcy szukają radnych poza terenem osiedla? Zobacz poprzedni wpis: Będzie nowe oświetlenie ulic

Komentarzy: 2 do Pocałować klamkę

  1. Bartek pisze:

    Osoba lub osoby, które miały mieć dyżur powinny imiennie przeprosić za zapominalstwo.Czy bendą mieli odwage?

  2. Teresa Szczepańska pisze:

    Witam serdecznie
    Faktycznie dzisiaj na dyżurze nie było nikogo. Po sprawdzeniu wykazu dyżurów z przykrością zauważyliśmy, że dzień 30 listopada został pominięty w grafiku. Był dzień 23 listopada a potem 7 grudnia :-( Jak to się stało, że ani osoba sporządzająca grafik ani pozostałe osoby z rady, które wpisywały się do grafiku nie zwróciły na ten fakt uwagi nie wiem.
    Mogę jedynie Ciebie Rysiu i innych Mieszkańców, którzy chcieli nas dzisiaj odwiedzić przeprosić. Zdarzyło się to po raz pierwszy i mam nadzieję po raz ostatni w tej kadencji. Jeżeli jest to pilna sprawa to proszę o kontakt telefoniczny: 605-055-203 lub mailowy: rada@wielgowo.szczecin.pl a jeżeli nie to zapraszam do rady w następny poniedziałek. Z pewnością drzwi będą szeroko otwarte :-)

Top