Zaproszenie na spotkanie z Prezydentem Szczecina

Urzad miasta SzczecinaRada Osiedla Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, w imieniu Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka, Radnego Rady Miasta Władysława Dzikowskiego i swoim zaprasza Mieszkańców na spotkanie w dniu 19 listopada 2015 roku o godzinie 19.00 do Zespołu Szkół Nr 13 przy ul. Bałtyckiej 1a.

Komentarzy: 3 do Zaproszenie na spotkanie z Prezydentem Szczecina

 1. mateusz pisze:

  z tego co wiem pare osob chce przyjsc i dopytac prezydenta o stadion ktory mial powstać w Dąbiu…za jego kadencji:)

  • rwpb pisze:

   Nie lepiej popytać o poprawę nawierzchni drogi do Dąbia (ul. Tczewska), do Płoni (ul. Przylesie), o połączenie naszych osiedli ze światem ścieżką rowerową, o ludzki dojazd do Szpitala w Zdunowie, o przyłączenie ul. Żuka do Szczecina, o ukończenie budowy terenów zielonych (ul. Sadowa-ul. Drwali i ul. Bałtycka-ul. Wiślana), o Park Przemysłowy Dunikowo, o bezpieczeństwo, ewentualne zimowe odśnieżanie i o tysiące innych tematów dotyczących naszych osiedli i ważnych dla mieszkańców.
   Stadion jest ważny, ale czy najważniejszy dla mieszkańców Wielgowa i Sławociesza? Budowa stadionu w Dąbiu nie przysporzy naszym osiedlom ani złotówki…

 2. Aaa pisze:

  rwpb, nasz Prezydent ma to do siebie, że ludzi nie słucha – wszystko robi po swojemu i pod PiS. Tyle rzeczy można byłoby zrobić w mieście lepiej, ale on i tak woli kaskadę, rowerzystów i kościół. Nic innego się nie liczy, a już na pewno nie mieszkańcy.

Top