Szczeciński Budżet Obywatelski 2016

konsultuj2015Serdecznie zachęcamy do składania wniosków do Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2016. Nabór potrwa do 15 lipca br.

Już po raz trzeci Mieszkańcy Szczecina zdecydują jakie inwestycje zostaną zrealizowane w Mieście w 2016 roku w ramach kwoty przeznaczonej na realizację przedsięwzięcia, zwiększonej decyzją Prezydenta Miasta Szczecin do puli 6 milionów złotych.

Oto kilka zasad zgłaszania propozycji do SBO 2016:

  • projekt może zgłosić każdy Mieszkaniec, nie obowiązują limity
  • zgłaszane projekty mogą obejmować wyłącznie zadania inwestycyjne, które zgodnie z przyjętym limitem nie mogą być jednostkowo droższe niż 1.350.000 złotych
  • propozycje zadań muszą być zlokalizowane na majątku i w przestrzeni Gminy Miasto Szczecin
  • projekt musi być zgodny z zadaniami i kompetencjami Gminy Miasto Szczecin

 
Wypełniony Formularz Zgłoszeniowy należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: sbo2016@um.szczecin.pl, bądź złożyć w wersji papierowej w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin – Pl. Armii Krajowej 1 lub w Biurze Obsługi Interesantów Fili Urzędu Miasta Szczecin – ul. Rydla 39/40. Formularz musi być przesłany w terminie, poprawny i kompletny.

Więcej informacji na temat Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2016, w tym Formularz Zgłoszeniowy, znajdziecie Państwo na stronie www.konsultuj.szczecin.pl

Info podał Krzysztof Aloksa, Sekretarz RO.

Top