Okradziono Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Wielgowie

Kochani przepraszam, że na tak ważnym dla Was portalu dokonuję wpisu nie związanego z ważnym dla Was wydarzeniem, ale w nocy 16/17 listopada na posesję przy ul. Łowczych 6 czyli do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt prowadzonego przez Michała Kudawskiego wdarli się złodzieje i ukradli cały sprzęt, który był niezbędny do sprzątania klatek, naprawiania ich i dezynfekcji. Sprzęt był zakupiony w tym roku. Michał zbierał na niego dwa lata! Oprócz nowego Karchera skradziono pożyczoną wkrętarko wiertarkę, za którą Michał będzie musiał zapłacić (ponad 1200 zł). Gdyby ktoś słyszał o dzisiejszym zajściu, to prosimy o kontakt z moderatorem strony, bądź bezpośrednio do Michała tel: 503355211
Z całego serca dziękuję za pomoc.
Marzena Białowolska

Komentarzy: 2 do Okradziono Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt w Wielgowie

  1. Wolę_anonimowo pisze:

    Ostatnio wyjechałem na 2 dni i już miałem przecięty płot, pewnie mieli przyjść następnego dnia. Muszę zainstalować kamery, bo chyba niczego bardziej sensownego do ochrony się zrobić już nie da.

  2. anonim2 pisze:

    Niestety u mnie też było włamanie, ukradziono trochę cennych rzeczy. Okradany jest notorycznie stojący kontener na elektrośmieci, szary samochód podjeżdża, ładuje sprzęt, a za chwilę przywozi rozpruty. Z kolei ostatnio czerwony samochód z rana zaczepiał samotnie idące kobiety na autobus. Co się dzieje na naszym osiedlu? Gdzie jest policja? Apeluję do p. Dzikowskiego o wzmocnienie poczynań dążących do powiększenia bezpieczeństwa na naszym osiedlu. To nie dzieje się od dziś. Plaga włamań była w zeszłym roku. Teraz ponownie.

Top