Wybory Samorządowe 2014

wybory-samorzadowe-2014Wybory, wybory i już po wyborach. Wybieraliśmy Prezydenta Miasta Szczecina oraz posłów do Rady Miasta i Sejmiku Zachodniopomorskiego. Nasze osiedla zostały podzielone na dwie Obwodowe Komisje Wyborcze, nr. 3 i nr. 4 mieszczące się w Zespole Szkół w Wielgowie. Ogólna frekwencja wyniosła 40%, co nie jest najgorszym wynikiem.
Jak i na kogo głosowaliśmy? Poniżej łączne zestawienie wyników głosowania na podstawie protokołów Komisji.

OKW3
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1397
Liczba głosujących 544
Liczba głosów ważnych oddanych na: Rada Miasta 500, Sejmik 478, Prezydent 527
Liczba głosów nieważnych oddanych na: Rada Miasta 44, Sejmik 66, Prezydent 17
Frekwencja 39%

OKW4
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1709
Liczba głosujących 696
Liczba głosów ważnych oddanych na: Rada Miasta 637, Sejmik 586, Prezydent 667
Liczba głosów nieważnych oddanych na: Rada Miasta 59, Sejmik 110, Prezydent 28
Frekwencja 41%

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

Prezydent Miasta Szczecina

Poz Nazwisko
i imiona
OKW3 OKW4 Razem
1 JACYNA-WITT
Małgorzata Anna
59 69 128
2 KRYSTEK
Dawid Wojciech
23 18 41
3 KRZYSTEK
Piotr Tomasz
302 412 714
4 OLESZCZUK
Stefan
36 27 63
5 ROSZKOWSKI
Bohdan January
6 1 7
6 SZAŁABAWKA
Artur Lesław
63 77 140
7 TYSZLER
Łukasz Przemysław
25 47 72
8 URBAŃSKI
Przemysław Lech
13 16 29

 

Numery list Komitetów Wyborczych w poniższych zestawieniach:
1 Komitet Wyborczy PSL
2 KW Demokracja Bezpośrednia
3 KW Prawo i Sprawiedliwość
4 KW Platforma Obywatelska RP
5 KWW Ruch Narodowy
6 KKW SLD Lewica Razem
7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
8 Bezpartyjni KWW Pomorze Zachodnie
10 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
11 KW Szczecińskie Towarzystwo Strzeleckie
12 KWW Cogito
13 Wygrajmy Szczecin! KWW
14 Bezpartyjni KWW Piotra Krzystka
15 KWW Małgorzata Jacyna-Witt
17 KWW „Szczecin łączy pokolenia”

Rada Miasta Szczecin okręg nr 1

Lista Poz Nazwisko i imiona OKW3 OKW4 Razem
1 1 OLSZAK Andrzej Władysław 7 3 10
1 2 CYMERMAN Marta Małgorzata 1 2 3
1 3 BOBOWSKA-SABEŁ Ewa 1 0 1
1 4 KUHNKE-ŻOŁNOWSKA Martyna Dominika 1 1 2
1 5 MURAWSKI Tomasz Rafał 2 1 3
1 6 KAŹMIERCZYK Małgorzata 3 0 3
1 7 KILIŃSKI Leszek Stanisław 2 0 2
1 8 CZERNIAK-BASARAB Anita Aleksandra 3 0 3
2 1 MICHALIK Monika 2 0 2
2 2 WIENCIS Jolanta Teresa 0 7 7
2 3 TRZECIAK Aleksander 2 0 2
2 4 GOŹDZIKOWSKI Piotr Michał 0 0 0
2 5 KAZUBOWSKI Michał 0 0 0
3 1 BIERNAT Stefania Elżbieta 40 43 83
3 2 PARCHETA Marcin Krzysztof 4 11 15
3 3 MATIAS Marcin Aleksander 4 1 5
3 4 MODZELEWSKA Teresa 3 21 24
3 5 CHABIOR Marek 7 5 12
3 6 ŁUCZAK Marzena Izabela 1 0 1
3 7 KARUT Andrzej 2 0 2
3 8 GROCHOCKI Tomasz 1 0 1
3 9 PUZAN Elżbieta 0 0 0
3 10 PETRI Stefan Jan 1 0 1
3 11 URBAŃSKI Dawid Piotr 1 0 1
3 12 MAKOWSKA Krystyna Teresa 0 0 0
3 13 ŻUKOWSKI-KONOPKA Robert 1 1 2
3 14 ROMIANOWSKI Krzysztof Andrzej 2 1 3
4 1 GRODZKI Tomasz Paweł 54 51 105
4 2 LEMM Judyta 3 12 15
4 3 BRÓDKA Joanna Jadwiga 1 9 10
4 4 MAJCHRZAK Magdalena Karina 3 1 4
4 5 ANOZIE Collins Chukwudi 1 1 2
4 6 OLSZONOWICZ Oskar Artur 0 0 0
4 7 SIEDLECKA Katarzyna Helena 0 1 1
4 8 LEGĘĆ Tomasz Michał 0 1 1
4 9 WAGNER Andrzej 0 3 3
4 10 DORŻYNKIEWICZ Wojciech 2 7 9
4 11 MARAT Tomasz Janusz 0 1 1
4 12 BOHUŃ Daniel Bogusław 0 0 0
4 13 BISKUPSKI Marcin Sebastian 1 0 1
4 14 WLEKLAK Małgorzata Izabela 0 1 1
6 1 JERZYK Henryk 3 3 6
6 2 HOLAK Julia 1 3 4
6 3 SYRENICZ-TRYBURSKA Ewa Wanda 1 7 8
6 4 MICKIEWICZ Andrzej 0 6 6
6 5 WOJTYŚ Michał Marek 0 0 0
6 6 NOWICKI Roman 0 1 1
6 7 DUSZYŃSKA Katarzyna Joanna 1 2 3
6 8 PIECUCH Bogdan Edward 0 0 0
6 9 ŁOZIŃSKA-KRZYŻANOWSKA Sybilla Helena 0 0 0
6 10 KOZIEŁ Andrzej Paweł 0 1 1
6 11 FIRKA Teresa 1 0 1
6 12 JAGIELSKI Łukasz Marcin 0 0 0
6 13 ROCHNA-DOBIES Anna 0 0 0
6 14 NADOLSKI Przemysław Michał 0 1 1
7 1 SZUT Paweł Jan 6 4 10
7 2 JURGA-HUBERT Monika Danuta 0 1 1
7 3 RAKOCZ Paweł Marcin 0 1 1
7 4 SKOTNICKA Agata Iza 0 1 1
7 5 TARNOWSKI Bogusław 1 0 1
7 6 SERAFINOWSKA Julia 1 0 1
7 7 JAKACKI Łukasz Józef 0 0 0
7 8 DĘBOWSKA Alicja Helena 0 0 0
7 9 CIOK Szymon Piotr 0 0 0
7 10 OGRODOWICZ Maciej Rafał 1 0 1
7 11 GAJOS Aleksandra Joanna 2 2 4
12 1 GARNCAREK Marek Marcin 1 0 1
12 2 CYZ Katarzyna Barbara 3 11 14
12 3 SZAŁEK Rafał Jan 0 0 0
12 4 IGNOR Joanna 0 0 0
12 5 BILSKI Piotr Paweł 0 0 0
13 1 BIELECKA Anna 2 5 7
13 2 HERBUT Paweł 1 1 2
13 3 WASZKIEWICZ Aleksander Mikołaj 0 0 0
13 4 GRZEŚKOWIAK Iwona Sylwia 0 0 0
13 5 ZALEWSKA Patrycja Aleksandra 0 0 0
13 6 ROGALIŃSKI Leszek Jarosław 0 0 0
14 1 DZIKOWSKI Władysław 289 371 660
14 2 BAGIŃSKI Mariusz Krzysztof 5 3 8
14 3 KORDOWSKA Alina 3 2 5
14 4 ZIELASKOWSKI Andrzej 0 0 0
14 5 KUŹBIK Roman Piotr 0 2 2
14 6 ROSZKOWSKA Beata 3 3 6
14 7 ZARĘBSKA Małgorzata 1 0 1
14 8 SZWOCH Jerzy Waldemar 0 3 3
14 9 PODYMA Janina 2 1 3
14 10 BROŃCZYK Artur 0 2 2
14 11 FUTYMA Dorota Agnieszka 1 1 2
14 12 SZYSZKO Maciej Szymon 2 1 3
14 13 NOWAK Andrzej 0 0 0
14 14 RADZIMSKI Karol Mieczysław 1 1 1
15 1 KAZANIECKI Przemysław 3 4 7
15 2 ROGGENBUCK Bogdan Piotr 4 1 5
15 3 SOLARSKA Katarzyna 0 2 2
15 4 CYBULSKI Ryszard 1 0 1
15 5 CEGIELSKA Renata 0 1 1
15 6 LISOWSKA Aneta 0 0 0
15 7 OLECHNOWICZ Michał Łukasz 1 0 1
15 8 GRYCZ Robert Andrzej 0 0 0
15 9 JACYNA Marta Lidia 0 0 0
15 10 ZBROJA Dawid Stanisław 0 0 0
15 11 STACHURSKI Jakub Adam 0 0 0
15 12 NOWAKOWSKA-STROJEK Katarzyna Emilia 0 3 3
15 13 GRIGORIAN Karen 0 0 0
15 14 MICHALSKI Daniel 0 0 0
17 1 MAŚLAK Henryk Józef 0 0 0
17 2 KWIETNIEWSKA Joanna 2 0 2
17 3 KLEPACZ Krzysztof 1 0 1
17 4 SITAREK Alina Renata 0 1 1
17 5 SMOGULECKI Jan Andrzej 0 0 0

 

Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego okręg nr 1

Lista Poz Nazwisko
i imiona
OKW3 OKW4 Razem
1 1 ROSZKOWSKI
Bohdan January
12 2 14
1 2 KORCZYŃSKA
Dorota Marta
4 6 10
1 3 DURKA
Andrzej Zdzisław
15 8 23
1 4 ŁOZIŃSKA-RESZKOWSKA
Małgorzata Grażyna
1 2 3
1 5 SOBCZAK
Jacek Marek
3 0 3
1 6 ZAREMBA
Aneta Dorota
5 5 10
1 7 JAKUBOWICZ
Justyna
1 1 2
1 8 KUBUS
Marcin Piotr
2 1 3
1 9 GREŚ
Damian Maciej
1 5 6
1 10 WOJCIECHOWSKI
Przemysław Marcin
2 0 2
1 11 KUSA Małgorzata
Jolanta
1 0 1
1 12 DĘBSKA
Beata Teresa
0 0 0
1 13 MATUSIAK
Marcin
0 8 8
1 14 NOWAK
Anna
1 1 2
1 15 BIELAWSKA
Dorota Mirosława
8 0 8
1 16 MARCINIAK
Bogusław Marian
2 2 4
2 1 MAJEWSKA
Joanna
3 2 5
2 2 NOWICKA
Beata Anna
0 7 7
2 3 STUGIEWICZ
Krystian Gniewko
0 2 2
2 4 PIECHOTA
Dominik
0 0 0
2 5 SIELUŚ
Patryk
0 0 0
2 6 HERMANOWICZ
Alicja
1 0 1
3 1 DRZAZGA
Kazimierz
49 41 90
3 2 ZAREMBA
Krzysztof Piotr
58 92 150
3 3 JONCZEK
Joanna Małgorzata
3 5 8
3 4 PIETRAS
Krzysztof Jerzy
5 8 13
3 5 PRZYBYLSKA
Agnieszka
5 6 11
3 6 STRZEBOŃSKI
Andrzej Tadeusz
0 0 0
3 7 JUTRZENKA-TRZEBIATOWSKA
Beata
1 1 2
3 8 BOGUCKI
Jerzy
0 0 0
3 9 OLCZAK
Piotr Grzegorz
3 0 3
3 10 KŁOS
Lidia Danuta
0 1 1
3 11 TARNOWSKA-JURKIEWICZ
Jolanta Maria
0 0 0
3 12 STASZCZYK
Artur Tadeusz
0 0 0
3 13 GŁUSKA
Ewa
2 0 2
3 14 PIWOWARCZYK
Paweł Filip
0 1 1
3 15 RÓŻYCKA
Joanna
2 2 4
3 16 KĄDZIOŁKA
Mariusz Piotr
2 8 10
4 1 GEBLEWICZ
Olgierd Tomasz
86 135 221
4 2 KALINA
Teresa
16 15 31
4 3 ŁOJKO
Jarosław
3 5 8
4 4 NIEDZIELSKI
Andrzej Antoni
8 16 24
4 5 ŻUROWSKA
Joanna
2 2 4
4 6 ZAJDEL
Marek
2 10 12
4 7 CIERPICA
Sylwia Monika
1 1 2
4 8 SZYCH
Robert Cezary
2 2 4
4 9 HALEC
Barbara
1 0 1
4 10 JAGNIĄTKOWSKI
Zbigniew Szczepan
0 0 0
4 11 NIEMCEWICZ
Jolanta
0 3 3
4 12 KRYZAN
Paweł Tomasz
2 2 4
4 13 JASKIERSKA
Barbara Janina
2 2 4
4 14 RADECKI
Edward Wiktor
2 3 5
4 15 HAWRYSZUK
Wojciech Henryk
3 0 3
4 16 CZAŁCZYŃSKA
Bogna
3 4 7
5 1 CHRUSZCZ
Sylwester Arkadiusz
2 1 3
5 2 RUDZKI
Krzysztof
0 1 1
5 3 PISKORZ
Michał Jakub
2 1 3
5 4 DZUŁA
Marta
0 1 1
5 5 MACHAJ
Hanna Ewa
3 0 3
5 6 PRAŻMO
Paweł Dominik
0 0 0
5 7 ROSIŃSKA
Izabela Alicja
3 0 3
5 8 KELLER
Mirosław
1 0 1
5 9 ŻAWORONEK
Maria
1 0 1
5 10 DYBCZAK
Grzegorz Norbert
0 0 0
5 11 BRÓZDA
Wiesława Irena
1 1 2
5 12 CZYŻEWSKI
Władysław
1 0 1
6 1 WIECZOREK
Dariusz Krzysztof
17 21 38
6 2 KASZNIA
Magdalena Anna
3 3 6
6 3 TROJANOWSKI
Zbigniew
0 1 1
6 4 JAROSZEWICZ
Bogdan
0 1 1
6 5 SZUMOCKA
Edyta
0 0 0
6 6 GIZA
Andrzej Tadeusz
0 0 0
6 7 RESZKO-SZYDŁOWSKA
Bogusława Małgorzata
3 3 6
6 8 JACKOWSKI
Andrzej
0 2 2
6 9 KARLIŃSKA
Beata Jolanta
0 1 1
6 10 LASKOWSKI
Michał
0 3 3
6 11 MICHNIACKA-ZALEWSKA
Urszula Maria
0 0 0
6 12 PTAK
Andrzej Wojciech
1 0 1
6 13 ŚWIERCZEK
Maria
5 1 6
6 14 SZYMANIAK
Adrian Dariusz
0 0 0
6 15 STAŃCZYK
Andrzej
0 1 1
6 16 SZCZERSKI
Grzegorz Remigiusz
0 2 2
7 1 OSADOWSKI
Marcin Gustaw
11 8 19
7 2 BUKIEL
Krzysztof
1 6 7
7 3 WINIECKI
Paweł Ryszard
1 1 2
7 4 MIKOŁAJCZYK
Krzysztof
0 5 5
7 5 KOŁAKOWSKI
Piotr
1 0 1
7 6 BIELEWICZ
Małgorzata
1 2 3
7 7 CHMIELEWSKA
Grażyna Krystyna
1 0 1
7 8 MATUSIAK
Marta Dominika
2 5 7
8 1 ILNICKA-MĄDRY
Maria Stanisława
33 30 63
8 2 URBAN
Cezary
11 16 27
8 3 DOBA
Aleksander Ludwik
11 2 13
8 4 CHRYC-FILARY
Małgorzata Ewa
1 2 3
8 5 TRZCIŃSKI
Kazimierz
0 2 2
8 6 WALASZKOWSKI
Roman Augustyn
0 13 13
8 7 KLISZEWSKI
Jerzy Jan
4 2 6
8 8 KULPA
Waldemar
7 5 12
8 9 JANKOWSKA
Natalia Anna
1 5 6
8 10 GORALSKI
Krzysztof Piotr
0 1 1
8 11 MECHLIŃSKI
Krzysztof
0 0 0
8 12 MOSKAL
Elżbieta Małgorzata
2 3 5
8 13 REWCIO
Elwira Julianna
0 4 4
8 14 TUCHOLSKA
Agnieszka
1 6 7
8 15 TARASIUK
Krzysztof
3 1 4
8 16 JANIAK
Jacek Mariusz
1 2 3
10 1 BASZCZYŃSKI
Zenon Jan
1 0 1
10 2 SIENIAWSKI
Andrzej Marek
0 0 0
10 3 BIELAWSKI
Józef
1 0 1
10 4 BUGAJSKA
Katarzyna Beata
0 0 0
10 5 BEM
Agnieszka
0 0 0
10 6 WASYLÓW
Elżbieta Jolanta
0 0 0
10 7 MICHALSKA-STEMLER
Jolanta Monika
1 1 2
11 1 SULAWIAK
Andrzej Mariusz
0 3 3
11 2 GRZYBOWSKI
Wiesław
1 0 1
11 3 NOSOWICZ
Małgorzata Iwona
1 0 1
11 4 SULAWIAK
Michał Andrzej
0 0 0
11 5 LEWANDOWSKA
Anna Edyta
2 0 2

Komentarzy: 2 do Wybory Samorządowe 2014

  1. Tomek napisał(a):

    Czy ktoś może mi powiedzieć skąd wartości ujemne na liście (kolumna ‚Razem’)?

    • rwpb napisał(a):

      Poprawiłem, dzięki. Wyniki były wpisywane około godziny trzeciej w nocy i stąd błąd.

Top