Dziki pozostaną w Wielgowie

Fundacja Na Rzecz  Zwierząt DZIKA OSTOJA - wielgowo.plKochani, długa walka o Pegi i Megi zakończyła się sukcesem!
Dzięki pomocy Władysława Dzikowskiego Radnego Miasta Szczecin, który walczył o dziki od dłuższego czasu w przygotowaniu jest pismo zezwalające na przetrzymanie naszych dziczków przez 6 miesięcy a później przejdą do Fundacji DZIKA OSTOJA! Nie będą szły do odstrzału, jak to zaproponowała pani z inspekcji weterynaryjnej. Baliśmy się ponieważ owa pani wydzwaniała wszędzie i prosiła o zabranie dzików z Wielgowa.
Pozwolę sobie „zacytować” jedną z rozmów przekazaną nam przez zaprzyjaźnionego Leśniczego, który kategorycznie odmówił przyjęcia dzików ze względu na, to że są one oswojone i będą podchodziły pod strzelbę. Jednoznacznie stwierdził, że jest to niehumanitarne. Pani Inspektor powiedziała: „nie obchodzi mnie, co się z nimi później stanie. Teraz mają zniknąć z Wielgowa ! od Kudawskiego!….
Panie Władysławie dziękujemy z całego serca!!!

Fundacja Na Rzecz Zwierząt DZIKA OSTOJA.
Marzena & Michał

———–

Ja od siebie dodam, że wszyscy możemy pomagać Fundacji i zwierzętom tam się znajdującym. Fundacja posiada konto na które można wpłacać pomoc pieniężną, a poza taką pomocą można też przynosić warzywa, obierki i pasze dla zwierząt. Każda pomoc jest mile widziana.

Fundacja Na Rzecz Zwierząt DZIKA OSTOJA
KRS 0000514864
NR KONTA 84 1300 0000 2732 3848 8000 0001

Jeden komentarz do Dziki pozostaną w Wielgowie

  1. ..... pisze:

    ” Pani Inspektor powiedziała: „nie obchodzi mnie, co się z nimi później stanie. Teraz mają zniknąć z Wielgowa ! od Kudawskiego!…”

    chyba ta cała „PANI INSPEKTOR” od siedmiu boleści powinna zniknąć ze stanowiska, które pełni

Top