TEDEX SA

TEDEX SA jest spółką akcyjną, częścią międzynarodowego holdingu TEDEX Group, z zakładami produkcyjnymi w Belgii, Niemczech i Polsce. Firma działa od 24 lat na rynku polskim. Posiada przedstawicielstwa w Niemczech, Belgii, Holandii, Litwie, Gruzji, Słowacji, Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie i Iraku.
Zajmuje się produkcją i dystrybucją pod marką handlową TEDEX szerokiego asortymentu środków smarnych i płynów eksploatacyjnych dla motoryzacji i dla przemysłu. Produkcja jest certyfikowana zgodnie z ISO 9001. Większość produktów posiada aprobaty techniczne takich światowych producentów pojazdów jak Mercedes-Benz, Volkswagen, BMW, Porsche, MAN, Volvo, Scania, Renault, Deutz.

W Wielgowie nasze produkty można kupić w firmie EL-VIRA przy Biedronce, a wymienić oleje i płyny eksploatacyjne w firmie KTT Car Service Pana Tomasza Kowaleczko przy ul. Fiołkowej 7C.

Przedstawicielem firmy w Wielgowie jest Państwa sąsiad z ul. Wilgi 3, mąż ślicznej blondynki, będącej tłumaczką przysięgłą języka niemieckiego oraz tata dwójki dzieci: Zosi i Michała, Waldemar Polański, tel.: 506188917.

Dla mieszkańców Wielgowa, Sławociesza i Zdunowa na hasło: wielgowo.pl oferujemy 10 % rabatu.

Top