Usługi ksero

Chcesz zrobić ksero dokumentów?
Nie masz gdzie?
Zapraszam do mojego biura!

Usługi ksero najtańsze na prawobrzeżu. Na hasło wielgowo.pl 10% rabatu.
Dodatkowo oferuję tłumaczenia dokumentów (zwykłe i przysięgłe).

Kontakt: Płonia, ul. Przyszłości 26a, (obok KEBABA), tel. 570 999 607

Komentarzy: 6 do Usługi ksero

 1. s pisze:

  spoko, ale plonia to nie wielgowo-slawociesze-zdunowo

 2. Arek pisze:

  U nas jest gdzieś ksero?
  Przydałaby się taka lista usług i sklepów w naszych dzielnicach…

  • rwpb pisze:

   Jeżeli ktoś by się chciał podjąć zrobić listę usługodawców, firm i sklepów z naszych osiedli – oczywiście z uzyskaniem zgody zainteresowanych na publikację – to chętnie to bym opublikował.

 3. Arek pisze:

  Myślę, że nie trzeba zgody jeśli firma prowadzi legalną DG (wpis do ewidencji) lub gdy sam informuje o jakiejś usłudze np. przez stronę internetową lub banner przy ulicy.

  Mieszkam w wielgowie od niedawna i z czystej wygody oraz lokalnego patriotyzmu wolę wspierać moich sąsiadów. Niestety daleko mi do pełnej wiedzy, np. dopiero wczoraj dowiedziałem się że na Fiołkowej jest bardzo dobry warsztat samochodowy…

  Może wystarczy zrobić wpis z możliwością komentowania, żeby każdy mógł dodać usługę, której jeszcze nie ma, a autor strony by to tylko redagował?

 4. Ania pisze:

  Tam można też się ubezpieczyć. Biuro prowadzi chyba Pani ze Sławociesza. Bardzo miła Pani. Warto tam zajrzeć.

 5. rwpb pisze:

  Drogi Arku, może zauważyłeś, że nie wszystkie firmy/instytucje działające na terenie naszych osiedli mające spory rys historyczny i społeczny wpisany w życie osiedli są opisane na tej stronie. Otóż te instytucje albo nie życzą sobie być na mojej stronie, albo odsyłają mnie do swojego rzecznika prasowego, który opracuje taki wpis za zapłatą. Ja raczej wolę nic nie pisać na ich temat niż dać im zarobić.
  Opublikowanie danych o firmach/instytucjach wymaga zgody zainteresowanych. Nie chcę mieć konfliktów natury prawnej.
  Jeżeli jest taka potrzeba to oczywiście można założyć taką podstronę do samodzielnego dodawania danych kontaktowych firm z naszego terenu przez same firmy. Podejrzewam jednak, że będzie tam zbyt dużo reklam, a na pewno sporo firm nie będzie zainteresowanych. Jako przykład mogę podać, że kilka firm było zainteresowanych umieszczeniem swojego bannera albo wpisu reklamowego na mojej stronie, ale za zapłatą. Jeżeli zapłatą miała być ulga/zniżka dla mieszkańców na hasło wielgowo.pl, a nie gotówka dla mnie, to od razu była rezygnacja. Jest podstrona Z pożytkiem dla mieszkańców, i wszystkie firmy zainteresowane zrobieniem czegoś dla naszych mieszkańców mogą tam się reklamować.

Top