Dziecięce świętowanie

Dzień Dziecka 2014 - wielgowo.plDzień Dziecka jest dzisiaj, ale już wczoraj dzieci bawiły się na festynie zorganizowanym przez Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży przy naszej parafii. Na placu koło kościoła od godziny 15:00 panował spory ruch. Dzieci młodsze i te trochę starsze dzielnie rywalizowały w licznych konkursach, grach i zabawach. Atrakcji było sporo i sporo było nagród do wygrania.
W sumie zostało wydanych 286 kart uczestnictwa, jednak sporo dzieci dobrze bawiło się bez kart. Sporo także było dzieci zbyt małych, aby wziąć udział w konkurencjach. Rodzice sekundowali swoim pociechom w rywalizacji i często bardziej sami przeżywali przebieg poszczególnych konkurencji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zabawę, a organizatorom za wyśmienite przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.
W galerii zdjęć fotki.
Jeżeli ktoś chciałby otrzymać zdjęcia w większej rozdzielczości to proszę o kontakt z podaniem numeru zdjęcia z galerii. Także jeśli ktoś chciałby opublikować swoje zdjęcia z festynu, to proszę o podesłanie ich na adres rwpb@o2.pl

Jeden komentarz do Dziecięce świętowanie

  1. Sławek pisze:

    I znowu było REWELACYJNIE, jak co roku…
    I znowu muszę się powtarzać, aczkolwiek czynię to z przyjemnością.
    Wszystkim organizatorom, pomysłodawcom, animatorom zabaw, sponsorom oraz dokumentalistom Imprezy należą się słowa najwyższego uznania oraz kwieciste podziękowania. To dzięki ludziom takim jak Wy, dzieciaki, a co za tym idzie i Rodzice mają przepiękną okazję do wspólnej zabawy. Dziękuję za to z całego serca. A przy okazji, dzięki Opatrzności Bożej, była również „akuratna” pogoda. Jeszcze raz dziekuję w imieniu swojej Rodziny i jak mniemam, wszystkich uczestników Imprezy.

Top