Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Wybory do PE 2014 - wielgowo.plWybory, wybory i już po wyborach. Nasze osiedla zostały podzielone na dwie Obwodowe Komisje Wyborcze, nr. 3 i nr. 4 mieszczące się w Zespole Szkół w Wielgowie. Frekwencja wyniosła 27%, co nie jest najgorszym wynikiem. Jak i na kogo głosowaliśmy? Poniżej łączne zestawienie wyników głosowania na podstawie protokołów Komisji.

OKW3
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1378
Liczba głosujących 351
Liczba głosów ważnych 346
Liczba głosów nieważnych 5

OKW4
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1714
Liczba głosujących 484
Liczba głosów ważnych 479
Liczba głosów nieważnych 5

Razem
Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 3092
Liczba głosujących 835
Liczba głosów ważnych 825
Liczba głosów nieważnych 10

Poszczególni kandydaci otrzymali następującą liczbę głosów:

1. Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Stankiewicz Robert Solidarna Polska Z. Ziobro 11
2 Klukowski Wacław 0
3 Kawka Jacek Solidarna Polska Z. Ziobro 0
4 Pietras Krzysztof Jerzy Solidarna Polska Z. Ziobro 0
5 Milewski Marcin Solidarna Polska Z. Ziobro 1
6 Łuczak Marzena Izabela Solidarna Polska Z. Ziobro 1
7 Paluch Dorota Andżelika Solidarna Polska Z. Ziobro 0
8 Gök Alicja 1
9 Żaworonek Maria Solidarna Polska Z. Ziobro 0
10 Gawęcki Michał Ryszard Solidarna Polska Z. Ziobro 1

2. Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Chruszcz Sylwester Arkadiusz 4
2 Garwoliński Krzysztof Unia Polityki Realnej 0
3 Wyszyński Adam Bronisław 0
4 Wiczkowska Edyta 0
5 Piskorz Michał Jakub 0
6 Jakubowska Paulina Patrycja 0
7 Andrysiak Krzysztof Piotr 0
8 Srebniak-Buszewska Marta Maria 0
9 Dziedzicz Iwona 0
10 Siuda Sebastian Marcin 0

3. Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Liberadzki Bogusław Marian Sojusz Lewicy Demokratycznej 36
2 Wziątek Stanisław Czesław Sojusz Lewicy Demokratycznej 1
3 Holak Julia Sojusz Lewicy Demokratycznej 2
4 Wontor Tomasz Paweł Sojusz Lewicy Demokratycznej 2
5 Chałat Dorota Róża Sojusz Lewicy Demokratycznej 2
6 Fedko Edward Jan Sojusz Lewicy Demokratycznej 0
7 Przywara Urszula Jadwiga Sojusz Lewicy Demokratycznej 2
8 Kumor-Pilarczyk Izabela Ewa 0
9 Kotlęga Jerzy Waldemar Sojusz Lewicy Demokratycznej 0
10 Pańtak Kazimierz Sojusz Lewicy Demokratycznej 0

4. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Gróbarczyk Marek Józef Prawo i Sprawiedliwość 223
2 Hoc Czesław Prawo i Sprawiedliwość 6
3 Rafalska Elżbieta Prawo i Sprawiedliwość 6
4 Materna Jerzy Marian Prawo i Sprawiedliwość 2
5 Robak Marzanna Urszula Prawica Rzeczypospolitej 0
6 Szymańska Halina Barbara Prawo i Sprawiedliwość 1
7 Rogowski Ireneusz Sławomir Prawo i Sprawiedliwość 2
8 Podłucka-Kreń Halina Grażyna 0
9 Ronowicz Bożena Prawo i Sprawiedliwość 0
10 Szałabawka Artur Lesław Prawo i Sprawiedliwość 5

5. Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Piskorski Paweł Bartłomiej Stronnictwo Demokratyczne 6
2 Prokop-Paczkowska Małgorzata Barbara Twój Ruch 4
3 Bachalski Dariusz Jacek Twój Ruch 0
4 Markiewicz Dorota 1
5 Szostało Wiktor Twój Ruch 0
6 Wojtczak Kinga Twój Ruch 0
7 Szura Zbigniew Jan Stronnictwo Demokratyczne 0
8 Niebylska Jolanta Danuta Stronnictwo Demokratyczne 1
9 Krysztofiak Wojciech Sławomir Twój Ruch 1
10 Kasznia Magdalena Anna 2

6. Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Zagórski Marek Tadeusz Polska Razem J. Gowina 9
2 Łyczywek Włodzimierz 1
3 Borzym Justyna Polska Razem J. Gowina 0
4 Dobies Tomasz Jarosław Polska Razem J. Gowina 0
5 Sychowski Marcin Przemysław 0
6 Chmielewska Ewa Anna Polska Razem J. Gowina 1
7 Lipiec Magdalena 0
8 Sobiepan Janusz 0
9 Gruca Małgorzata Maria Polska Razem J. Gowina 0
10 Zelisko Mirosław Marek Polska Razem J. Gowina 0

7. Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Oleszczuk Stefan 35
2 Bejnar-Bejnarowicz Marta Teresa 1
3 Jonczek Joanna Małgorzata 4
4 Bielewicz Przemysław 2
5 Białokoz Andrzej Kongres Nowej Prawicy 2
6 Ratajczak Mariusz Kongres Nowej Prawicy 3
7 Bawolska Wioletta Helena Kongres Nowej Prawicy 2
8 Pucek Mateusz Sebastian 0
9 Korwin-Mikke Korynna Natalia 6
10 Gładkow Jan 6

8. Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Rosati Dariusz Kajetan 114
2 Bukiewicz Bożenna Platforma Obywatelska RP 11
3 Grodzki Tomasz Paweł Platforma Obywatelska RP 258
4 Kunicka Halina Platforma Obywatelska RP 2
5 Jakubowski Andrzej Stanisław Platforma Obywatelska RP 5
6 Machalica Krzysztof Edward Platforma Obywatelska RP 0
7 Ławrynowicz Zofia Platforma Obywatelska RP 0
8 Marcinkiewicz Mirosław Platforma Obywatelska RP 2
9 Łącki Artur Jarosław Platforma Obywatelska RP 0
10 Kochan Magdalena Maria Platforma Obywatelska RP 9

9. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Fedak Jolanta Beata Polskie Stronnictwo Ludowe 4
2 Rzepa Jarosław Michał Polskie Stronnictwo Ludowe 5
3 Korczyńska Dorota Marta 1
4 Szykuła Maciej Wawrzyniec Polskie Stronnictwo Ludowe 0
5 Krawczuk Jan Polskie Stronnictwo Ludowe 0
6 Fiedorowicz Czesław Polskie Stronnictwo Ludowe 0
7 Kulinicz Tomasz Teodor Polskie Stronnictwo Ludowe 0
8 Odachowska Agnieszka Maria 1
9 Kucharska Barbara Polskie Stronnictwo Ludowe 0
10 Mićko Ryszard Józef Polskie Stronnictwo Ludowe 0

12. Komitet Wyborczy Partia Zieloni:

nr. imię nazwisko partia głosy
1 Koś Ewa Izabela Zieloni 4
2 Dymitriadis Dimitris 0
3 Osikowska Wiesława Bogumiła Partia Kobiet 1
4 Sapała Krzysztof Gabriel Polska Partia Socjalistyczna 0
5 Oyedemi Dorota Barbara 0
6 Adel Juliusz Wilhelm Zieloni 1
7 Mietlicki Mateusz Marcin 0
8 Michalski Daniel Zieloni 1
9 Wojtasiewicz Arabella Halina Partia Kobiet 5
Top