Zaproszenie na spotkanie z prezydentem

Urzad miasta SzczecinaW najbliższą środę 21 maja w auli Centrum Kształcenia Sportowego przy ulicy Rydla 49 odbędzie się spotkanie Prezydenta Miasta Szczecina Piotra Krzystka z mieszkańcami dzielnicy Prawobrzeże. Tematem spotkania będzie przedstawienie i konsultacja planów inwestycyjnych i finansowych dotyczących naszej dzielnicy na przyszły rok.
Początek spotkania o godzinie 18:30.

Komentarzy: 4 do Zaproszenie na spotkanie z prezydentem

 1. Arek pisze:

  Czyżby zbliżały się wybory? :) Mi w wielgowie brakuje teatru albo filharmonii, a najlepiej obu jednocześnie. Do tego przydałoby się zrobić jednokierunkowe ulice – koniecznie skierowane w stronę kaskady!

 2. rwpb pisze:

  Ja nie widzę problemu, aby takie pomysły zgłosić.
  Chociaż dla mnie wystarczyły by mniejsze inwestycje, zakończenie budowy placu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Drwali, częstsze kursy autobusów, chodniki czy zimowe odśnieżanie wszystkich ulic. Po to są organizowane takie spotkania, aby mieszkańcy mogli mieć wpływ na przyszłoroczny budżet miasta.

 3. Paweł pisze:

  … i gdyby nie wielgowo.pl ta ja bym o tym sie nie dowiedzial… Moze taka informacja powinna rowniez w inny sposob docierac do zainteresowanych…

 4. Arek pisze:

  rwpb – niestety te spotkania są TYLKO I WYŁĄCZNIE w celu zebrania bazy potrzeb do obietnic przedwyborczych. Potem we wrześniu zobaczymy całą listę rzeczy z tych spotkań, bo do ludzi najłatwiej uderzyć właśnie takimi małymi rzeczami. Krzystek zrozumiał to dawno temu, dlatego wciąż jest prezydentem (a, że lud dalej ciemny, to i dalej żyjemy w d***pie, podczas gdy inne miasta prą do przodu).

Top