Zieleń miejska – zgłoś potencjalne zagrożenie

W związku z akcją prowadzoną przez Komisję Bezpieczeństwa Publicznego i Samorządności oraz Ogrodnika Miejskiego zwracamy się z prośbą o zgłaszanie miejsc na naszych osiedlach, w których występują drzewa lub krzewy zagrażające bezpieczeństwu – np. obumarłe drzewa, krzewy zagrażające bezpieczeństwu komunikacyjnemu itp. Informacje o miejscu można przesłać na adres rada@wielgowo.szczecin.pl, przekazać osobiście na dyżurze Rady (ul. Bałtycka 35a w środy w godz.18:00-19:00) lub wpisać w komentarzu na stronie www.wielgowo.pl oraz na koncie facebook.
W miarę możliwości prosimy o przesyłanie zdjęć w celu łatwiejszej lokalizacji miejsca.

Komentarzy: 4 do Zieleń miejska – zgłoś potencjalne zagrożenie

 1. tom pisze:

  zakres na ulicy gosciniec (53,384611, 14,754649)

 2. Pablo pisze:

  Na ul. Prof. Żuka przy wyjezdzie z Wielgowa leżą powalone kikuty drzew. Nie są one co prawda w świetle pasa drogowego, lecz znajdują sie bardzo blisko jezdni.
  W przypadku awaryjnego zjazdu na pobocze (w związku z np nadjezdzającą z bardzo dużą prędkości z przeciwka cieżarówką) wizyta u mechanika (a nawet w szpitalu) gwarantowana.

 3. arek pisze:

  Wyjazd z ulicy fiołkowej w bryczkowskiego – mocno zarośnięte krzewy, a po bryczkowskiego jeżdżą zarówno tiry, jak i autobusy, co jest trochę niebezpieczne….

Top