Bo uśmiech dziecka jest najważniejszy

Dzień Dziecka 2013Festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży w tym roku odbył się z małym opóźnieniem, ale to wcale nie przeszkadzało w dobrej zabawie naszych najmłodszych i tych troszkę starszych. Plac przy kościele przy ulicy Bałtyckiej od 15:00 do 18:00 zamienił się w teren rekreacyjno-sportowych zmagań i wypoczynku. Atrakcji i konkurencji było sporo, spora była też kolejka po odbiór zasłużonych nagród. Czasem najmłodszym dzieciom pomagali rodzice, którym także udzieliła się atmosfera sportowych zmagań. Oprócz nagród za zdobyte punkty w poszczególnych konkurencjach były losowania nagród-niespodzianek. Główną taką nagrodą, podobnie jak w latach poprzednich, był rower. Kart uczestnictwa wydanych zostało ponad 260, ale sporo dzieci, szczególnie tych najmłodszych bawiło się baz kart. Nikt nie odszedł bez słodkiej nagrody.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli festyn dla dzieci. Dziękujemy Firmom, które wsparły tę imprezę, a także osobom zaangażowanym bezpośrednio – prowadzącym konkursy i zabawy: członkom Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży, a także młodzieży – ministrantom, Oazie i każdemu kto w jakikolwiek sposób włączył się w pomoc. Bo przecież uśmiech dziecka jest najważniejszy.

Zapraszam do galerii zdjęć

Komentarzy: 4 do Bo uśmiech dziecka jest najważniejszy

 1. Sławek pisze:

  Tytuł, który mówi wszystko. Dalszy komentarz jest już zbędny.
  Powiem tylko raz jeszcze w imieniu całej mojej Rodziny
  DZIĘKUJĘ !!!

 2. Sylvi pisze:

  Festyn na wysokim poziomie, nie było czasu się nudzic, brawa dla organizatorów, prowadzących konkurencje, a przede wszystkim dla dzieciaków. I czemu ja się urodziłam 30 lat za wcześnie?

 3. Sławek pisze:

  W zasadzie podziękowania były dla wszystkich organizatorów i prowadzących festyn…
  Jednak do grona tych osób trzeba dodać jeszcze jedną osobę, bez której nie byłoby tak szerokiej dokumentacji fotograficznej tego wydarzenia.
  Dziękuję więc w imieniu wszystkich, którzy bedą posiadać pamiątkę z tego wydarzenia, NADWORNEMU FOTOGRAFOWI WIELGOWA p. Ryszardowi (autorowi tej strony) za jego trud i zaangażowanie w efektowną dokumentację Dnia Dziecka AD 2013. Podziękowania należą się zresztą również za całokształt pracy fotograficznej i oczywiście za prowadzenie tej strony internetowej.
  Tak trzymać!!!

  • rwpb pisze:

   I co ja mam odpowiedzieć? Gdyby nie ci wszyscy, którzy chcą i coś robią dla innych – często kosztem własnego czasu – tej i nie tylko tej imprezy by nie było. Bez nich nie było by tej strony, bo o czym miałbym pisać? Nikt z nas nie urodził się mistrzem, ani nim nie jest. Warto jednak zamiast krytykować innych spróbować coś samemu zrobić. Krytykować jest bardzo łatwo, nawet jeżeli są to wielkie rzeczy. Zrobić coś małego samemu już dużo trudnej. Jeszcze trudniej jest zrobić coś bezinteresownie dla innych. Dobrze jednak, że są ludzie, którzy potrafią i robią właśnie bezinteresownie na przykład takie rzeczy jakim był ten festyn. Ludzie, którym wystarczy uśmiech na twarzy innych zamiast zapłaty. Ludzie, którzy potrafią wspomóc finansowo organizację tego typu imprez. Ludzie, którzy potrafią poświęcić swój czas na pomoc organizacyjną kosztem swojego wypoczynku. To właśnie dla nich należą się podziękowania. Bo jak pisałem: Uśmiech dziecka jest najważniejszy.

Top