Przyjaciel Szkoły 2008

Szkoła podstawowa to nie tylko nauka, ale też rozwijanie zdolności i umiejętności uczniów. Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 13 w Wielgowie odbyła się miła uroczystość przyznania tytułu „Przyjaciela Szkoły” rodzicom, opiekunom i tym wszystkim, którzy pomagają Szkole. Uroczystość uświetniły występy dzieci, Po części artystycznej p. Iwona Szukało przedstawiła największe osiągnięcia Szkoły w roku szkolnym 2007/2008. Są to:

1. Adrianna Rosłaniec, Michał Łaźniowski kl.VI a – udział uczniów w wojewódzkim etapie konkursu j. niemieckiego „Der, die, das Kenner” opiekun – p. Małgorzata Lipińska
2. Malwina Krzywania, Łukasz Łężny, Aleksy Neumann kl. III – III miejsce zespołu w konkursie Piosenki Niemieckiej opiekun – p. Małgorzata Lipińska
3. Aleksandra Boczkowska kl. VI a – finał konkursu języka niemieckiego „Reisen” opiekun – p. Małgorzata Lipińska
4. Daniel Kupnicki kl. IV a, Anna Urbala kl. II – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik 2007 opiekunowie – p. Barbara Kawałek i p. Iwona Szukało
5. Marek Krupa kl. VI a – półfinał XXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Logicznych i Matematycznych opiekun – p. Ryszard Markowicz
6. Ola Marek kl. V b , Agnieszka Spyrka kl. V a – III miejsce w Mistrzostwach Szczecina w Tenisie Stołowym Dziewcząt opiekun – p. Arkadiusz Wyglądacz
7. Paulina Ronkowska, Laura Bachman,Adrianna Rosłaniec, Natalia Rudnicka kl. VI a, Anna Głowacka, Marlena Grzelak, Magdalena Wojtiuk kl. VI b, Paulina Cabaj, Agnieszka Spyrka, Izabella Paterak, Dominka Drzastwa kl. V a, Ola Marek kl.V b – II miejsce w Mistrzostwach Szczecina w Mini Piłce Nożnej (awans do półfinału) opiekun – p. Arkadiusz Wyglądacz
8. Michał Łaźniowski kl. VI a, Filip Łaźniowski, Bartek Maciuba, Radosław Gorzelak, Dawid Kaczor kl. VI b, Patryk Łaźniowski Sebastian Cencyk kl. V b – I miejsce w 32 Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 39 opiekun – P. Arkadiusz Wyglądacz
9. Dawid Sklepiński kl. II, Ola Łaźniowska kl. III, Ola Sala kl. IV a – II miejsce (kat. klas pierwszych), I miejsce (kat. klas drugich), I miejsce (kat. klas trzecich) w konkursie plastycznym „Jak ryba w wodzie – czyli o niezwykłym świecie pływania” opiekun – p. Beata Samborska
10. Kamila Bonter, Klaudia Bonter kl. V a – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Przemoc wokół nas” opiekun – p. Beata Samborska
11. Daria Tomczyk kl. I a, Marika Piecuch kl. II, Beata Marek kl. IV a, Paweł Duda kl. IV b, Paulina Owczarek Krystian Górski kl. VI b – wyróżnienia w III Miejskim Konkursie Plastycznym „Trzeźwy umysł” opiekun – p. Beata Samborska
12. Alicja Lożek, Adam Nowak, kl. III, Daniel Kupnicki kl. IV a – V miejsce w konkursie „I Potyczki Matematyczne” opiekun – p. Iwona Szukało
13. Filip Łaźniowski, Dawid Kaczor, Radosław Gorzelak, Bartek Maciuba, Dominik Borysewicz kl. VI b, Michał Łaźniowski, Piotr Miazio, Grzegorz Barbarewicz kl. VI a – awans do półfinałów Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Nożnej Szkół Podstawowych opiekun – p. Radosław Dudek
14. Grzegorz Barbarewicz, Piotr Miazio, Jakub Dorożyński kl. VI a- mistrzostwo Szczecina Szkół Podstawowych Tenisie Stołowym Chłopców opiekun – p. Radosław Dudek
15. Alicja Lożek kl. III – wyróżnienie w konkursie „Podaruję Ci Anioła” opiekun – p. Iwona Szukało
16. Paulina Owczarek kl. VI b – I miejsce i tytuł Mistrza Pięknego Czytania w Konkursie Pięknego Czytania opiekun – p. Katarzyna Napiórkowska
17. Paulina Owczarek kl. VI b, Monika Klakowicz, Adrianna Rosłaniec, kl. VI a – udział w rejonowym etapie Konkursu Humanistycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty p. opiekun – Katarzyna Napiórkowska
18. Paulina Owczarek kl. VI b, Adrianna Rosłaniec, kl. VI a- udział w ogólnopolskim konkursie „Słowo daję” opiekun – p. Katarzyna Napiórkowska
19. Beata Marek kl. IV a, Natalia Stankiewicz kl. Va – wyróżnienie w konkursie j. polskiego „Multitest”opiekun – p. Wiktoria Oleszczuk
20. Monika Klakowicz kl. VIa – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Marynistycznej opiekun – p. Wiktoria Oleszczuk
21. Reprezentacja szkoły zdobyła I miejsce w VI Otwartych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia; miejsca indywidualne: Mateusz Osojca kl. II – I miejsce w kategorii chłopców, Kamil Drzastwa kl. II – II miejsce w kategorii chłopców, Monika Chodzicka kl. II – III miejsce w kategorii dziewcząt, Aleksy Neumann kl. III – I miejsce w kategorii chłopców, Paweł Owczarek kl. IV – I miejsce w kategorii chłopców, Lidia Poryszko kl. IV – I miejsce w kategorii dziewcząt w VI Otwartych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia opiekunowie – p. Iwona Trusewicz i p. Iwona Szukało

.Tytuł „Przyjaciela Szkoły” otrzymali: Anna Cęcak, Barbara Pszczólińska, Marzena Cęcak, Mariola Góra, Joanna Płóciennik, Sylwia Stefaniak, Aksena Tomczyk, Krystyna Szajewska, Małgorzata Mackiewicz, Joanna Malicka, Honorata Grabek, Wanda Redyk, Joanna Kurek, Iwona Gaborek, Konrad Błaszkowski, Anna Wiktorowska-Jasik, Agnieszka i Zbigniew Bonter, Agnieszka Dziadosz, Ludmiła Falkowska, Edyta Jaworowska, Alicja Jedziniak, Grażyna Klakowicz, Aleksanrda Podlecka, Urszula Sak, Czesław Wasiulewski, Małgorzata Woźniak, Anna Mańkowska, Krzysztof Aleksandrowicz, Katarzyna i Marcin Drzastwa, Tomasz Paterak, Olga i Marcin Południak, Magdalena i Robert Poryszko, Edyta Stefaniak, Małgorzata Suska, Marlena Gralik, Barbara Pszczólińska, Beata Szaraniec, Marta Sala, Bożena Praczkowska, Aneta Serwatowska, Izabela Marek, Grażyna Szybiak, Dorota Szendryk, Emilia Jabłońska, Monika Mielnicka, Halina Łaszkowska, Teresa Modzelewska, Joanna Owczarek, Lidia Podobińska, Dorota Duda, Ireneusz Spyrka, Grażyna Przestalska, Mirosława Marek, Renata Chodzicka, Iwona Sklepińska , Mirosława Marek, Zbigniew Andrysiak, Marian Kondzioła, Ryszard Wojniusz i strona www.wielgowo.pl

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Top