Pismo MPO

Przedstawiam pismo vice prezesa zarządu MPO Spółka z o.o. p. Marka Jakubowskiego z dnia 6 lutego 2013r. do Rady Osiedla Wielgowo-Zdunowo-Sławociesze.
Pismo to jest niejako potwierdzeniem tego, co napisał przewodniczący naszej Rady Osiedla dwa wpisy poniżej. Problem śmieci, a właściwie bałaganu wokół kontenerów na odpady selektywne, był poruszany na tej stronie już wielokrotnie. Ten bałagan robimy sami, nikt mi nie wmówi, że ktoś z drugiego końca miasta specjalnie przyjeżdża i wysypuje tutaj śmieci. Wiele z tego, co można znaleźć wokół kontenerów (lodówki, telewizory, itp.) powinno trafić do kontenera na elektroodpady ustawionego na terenie Zespołu Szkół. Worki z resztkami klejów, płyty gipsowe, folie, ceramika i inne pozostałości po remontach powinny zostać zutylizowane przez wykonujących remonty. To samo się tyczy starych opon i części karoserii samochodowych.
Śmieci wyrzucamy nawet tam, gdzie kontenerów już nie ma.
Może jedna faktycznie jeszcze nie dorośliśmy?

Jeden komentarz do Pismo MPO

  1. tero pisze:

    Lodówek ani telewizorów to ja nie widuję, tylko pozostałości po nich. Powraca problem braku miejsca na składowania odpadów problemowych w Wielgowie. Jak znikną kontenery na szkło, pet itd. to śmieci wrócą do lasu.

Top