Nowy 2013 rok

No i stało się. Rok 2013, którego miało nie być jednak jest. Może o tym nie wiedział i dlatego nastał? A skoro już jest, to co nam przyniesie? Na pewno podwyżki opłat, zmiany w przepisach – szczególnie dla kierowców, nowe oszustwa i przekręty w internecie – już zamiast pobieraczka jest plikostrada.
Ale póki co wszystkiego najlepszego w roku 2013, aby nie był gorszy od poprzedniego.
Poniżej parę zdjęć z powitania Nowego Roku 2012 w Wielgowie, a w galerii zdjęć świąteczny wystrój kościoła przy ulicy Bałtyckiej, kaplicy w szpitalu w Zdunowie, oraz kościół w zimowej scenerii.

Jeden komentarz do Nowy 2013 rok

 1. Romka pisze:

  Dziękuję bardzo za życzenia noworoczne, krótkie, ale mądre, a nawet rymowane!
  Dziękuję też serdecznie za zdjęcia fajerwerków niczym palmy, fontannowe wodotryski, kłęby suchorośli pędzone przez tornado przez pustynię w Arizonie, ślady długie fotografowane w podczerwieni ptaków-samolotów, przecinające bezchmurne niebo … Słów brakuje, by to wszystko opisać, a obejrzałam ledwie paręnaście.

  W ten sam dzień Sylwestrowy zamieszczone zostały w galerii (zdjęcia nadesłane przez mieszkańców) fotografie wykonane przez Pana Wojciecha Szyndlarowicza. Szczególnie jedno spodobało mi się nadzwyczaj: plik 3/16408. Oceniłam na piątkę, bo jest niemal dosłowną ilustracją legendy o powstaniu Żelisławca: dwa drzewa wysokie, pozbawione gałęzi i pędów bocznych zostały tak sfotografowane, iż u góry ciemna plama się pojawia, przypominająca gniazdo gryfów pomorskich (zakładki z lewej strony, dział Okolice, temat O czym Puszcza gada).
  A gryfy pomorskie, te heraldyczne, w herbach miast i różne inne to ostatnio mój „konik”.

  Pogratulować!

Top