Dzień Dziecka 2012

Chłód nie przeszkodził w dobrej zabawie, na festynie z okazji Dnia Dziecka było gorąco. Najmłodsi i trochę starsi bawili się na przykościelnym placu. Zabawa została zorganizowana i przygotowana przez Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży i parafian.
Liczna konkursy, gry i zabawy z nutką rywalizacji cieszyły się powodzeniem wśród dzieci. Rodzice mogli tylko pozazdrościć i powspominać. Do fontanny czekoladowej ustawiała się spora kolejka, ale warto było poczekać.
Ogółem wydano 235 kart uczestnictwa, ale wiele dzieci, szczególnie tych najmłodszych, bawiło się bez kart. Upominki i nagrody dostały wszystkie dzieci. Poza konkursami były losowania nagród, a na zakończenie losowanie głównej nagrody, czyli roweru górskiego.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za uczestnictwo i dobrą zabawę.
Sponsorom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy.

W galerii zdjęć parę fotek

Komentarzy: 2 do Dzień Dziecka 2012

  1. Sławek pisze:

    I co tu można odkrywczego napisać…
    Jak co roku i tym razem było wspaniale. Uśmiechnięte i zadowolone dzieciaki, zarówno te najmłodsze, jak i te starsze (wystarczy popatrzeć na zdjęcia w galerii), szczęśliwi rodzice, wszędzie radosne miny.
    Moja rodzina bawiła się przednie i za to wszystkim organizatorom, sponsorom, osobom „obsługującym” konkursy i wszystkim w jakikolwiek sposób zaangazowanym w Dzień Dziecka Wielgowo AD 2012 serdecznie dziękuję.

  2. Vivian pisze:

    Dołączam się do podziękowań dla WSZYSTKICH, dzięki którym ta ponura sobota zamieniła się w istny raj na ziemi dla dzieciaków; tych młodszych, tych starszych i tych już dojrzałych!!!

Top