MISJE U STÓP KRZYŻA

Od października 2010, poświęcona kopia najstarszego na Pomorzu Zachodnim krzyża z XIII w wraz z relikwiami Krzyża Świętego nawiedza parafie Archidiecezji.
Misje u stóp Krzyża są to tygodniowe medytacje, zamyślenia i czuwania zarówno całych parafii, jak również osób indywidualnych, trwających u stóp Krzyża – kopi najstarszego zachowanego na Pomorzu Zachodnim Krzyża Ottonowego z Konkatedry w Kamieniu Pomorskim oraz przy Relikwiach Drzewa Krzyża Świętego w Relikwiarzu z Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego i Matki Boskiej Bolesnej w kaplicy Brzozdowieckiej w Konkatedrze w Kamieniu Pomorskim.

W naszej parafii Krzyż wraz z relikwiami będzie w dniach 1-8 czerwca 2012r.
Program Misji:

1 CZERWCA – PIĄTEK
17.00 – Powitanie Krzyża wraz z relikwiami Krzyża świętego
– Koronka do Bożego Miłosierdzia
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
19.30 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
20.00 – Młodzieżowa Adoracja Krzyża
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

2 CZERWCA – SOBOTA
8.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza mieszkańców
Balladyny i Borowej
9.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
10.00 – 20.00 – NIEDŹWIEDŹ
20.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne – prowadzi Róża Ojców
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

3 CZERWCA – NIEDZIELA
Msze św.: 8.00, 11.30, 13.00 i 18.00,
10.00 – PRYMICJE Ks. Michała Jacha – salezjanina,
9.30 – Jutrznia młodzieżowa
12.30 – Różaniec – Tajemnice Radosne – prowadzi Róża II
14.00 – 15.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Ul. Bałtyckiej
15.00 – Koronka i Różaniec – Tajemnice Światła – prowadzi Róża IV
16.00 – 17.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Chmielnej, Ciepłej i Cyprysowej
17.30 – Różaniec – Tajemnice Bolesne (za zmarłych) – prowadzi Róża V
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
19.30 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
19.45 – 20.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Długiej, Doleńców i Drewnianej
20.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne – prowadzi Róża VI
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

4 CZERWCA – PONIEDZIAŁEK
8.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza mieszkańców
Borsuczej i Bryczkowskiego
9.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
10.00 – 12.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Drwali, Dzikiej Róży, Fiołkowej i Storczykowej
12.00 – Anioł Pański i Różaniec – Tajemnice Radosne – prowadzi Róża VII 12.30 – 14.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Gościńca, Gromadzkiej i Hodowlanej
14.30 – Różaniec – Tajemnice Światła – prowadzi Róża VIII
15.00 – Koronka i Droga Krzyżowa
16.00 – 17.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Jarząbków, Kaplicznej i Końcowej
17.30 – Różaniec – Tajemnice Bolesne (za zmarłych) – prowadzi Róża II
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
19.30 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
20.00 – 20.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Lutyków, Łowczych i Magnoliowej
20.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne – prowadzi Róża IV
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

5 CZERWCA – WTOREK
8.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza mieszkańców
Owsianej i Przylesia
9.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
10.00 – Różaniec – Tajemnice Radosne – prowadzi Róża V
10.30 – 14.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – czas dla szkoły – zapraszamy
zwłaszcza mieszkańców Melisy, Miętowej, Mrocznej,
14.30 – Różaniec – Tajemnice Światła – prowadzi Róża VI
15.00 – Koronka i Droga Krzyżowa
16.00 – 17.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Przedwiośnia i Przytorza
17.30 – Różaniec – Tajemnice Bolesne (za zmarłych) – prowadzi Róża VII
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
19.30 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
20.00 – 20.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Robiena, Strumykowej i Rozdroża
20.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne – prowadzi Róża VIII
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

6 CZERWCA – ŚRODA
8.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza mieszkańców
Sadowej i Samopomocy Chłopskiej
9.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
10.00 – Różaniec – Tajemnice Radosne – prowadzi Róża Ojców
10.30 – 14.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – czas dla szkoły – zapraszamy
zwłaszcza mieszkańców Sasanki, Skrajnej i Starego Szlaku
14.30 – Różaniec – Tajemnice Światła – prowadzi Róża II
15.00 – Koronka i Droga Krzyżowa
16.00 – 17.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Osady Leśnej, Stokrotki i Storczykowej
17.30 – Różaniec – Tajemnice Bolesne (za zmarłych) – prowadzi Róża IV
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
19.30 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
20.00 – 20.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Tatarakowej, Tulipanowej i Turystycznej
20.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne – prowadzą państwo Piaseccy
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

7 CZERWCA – CZWARTEK – BOŻE CIAŁO
Msze św.: 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00
12.30 – Procesja z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy
14.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza mieszkańców
Sokołowskiego
15.00 – Koronka i Różaniec – Tajemnice Światła – prowadzi Róża V
16.00 – 17.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Urodzajnej, Uzdrowiskowej, Wiklinowej i Rumiankowej
17.30 – Różaniec – Tajemnice Bolesne (za zmarłych) – prowadzi Róża VI
18.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
19.30 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
20.00 – 20.30 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Wilgi i Zagajnikowej
20.30 – Różaniec – Tajemnice Chwalebne – prowadzi Róża VII
21.00 – Apel maryjny u stóp krzyża

8 CZERWCA – PIĄTEK
8.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza mieszkańców
Wiślanej
9.00 – Msza św. z kazaniem i błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
10.00 – Różaniec – Tajemnice Światła – prowadzi Róża VIII
10.00 – 12.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Wesołej, Zadajnikowej i Zaułka Sikoreczki,
12.00 – 14.00 – Adoracja Krzyża indywidualna – zapraszamy zwłaszcza
mieszkańców Zawrotnej i Żaków
14.00 – Różaniec – Tajemnice Bolesne – prowadzi Róża Ojców
14.30 – Droga Krzyżowa – prowadzą Państwo Piaseccy
15.00 – Koronka i Akt odnowienia wierności Krzyżowi św.
– Godzina świadectwa
15.30 – Msza św. z kazaniem, procesją Oktawy Bożego
Ciała oraz błogosławieństwem Relikwiami Krzyża św.
– Pożegnanie Krzyża św. i Relikwii

Można przynosić rodzinne zdjęcia (zwłaszcza osób, które szczególnie chcemy powierzyć Jezusowi), a także obrączki, różańce, i inne pamiątki którymi można dotykać krzyża i prosić o błogosławieństwo Relikwiami

„WYSTARCZY SIĄŚĆ U TWYCH STÓP, JEZU”
– ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z BOGIEM

MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI PODCZAS WSZYSTKICH NABOŻEŃSTW

Top