Można i tak

Wybite szyby i ślady na chodniku po paleniu ogniska to pozostałości po wczorajszym wieczorze na przystanku przy ulicy Bałtyckiej. Patrol był, ale nie podjął interwencji, bo był wezwany w innej sprawie. A może chodzi o to, że niektórzy nasi mieszkańcy są „nietykalni”?

Komentarzy: 7 do Można i tak

 1. Antol pisze:

  Dla mnie to jest chore.
  Wybita szyba raz,drugi trzeci na jednym przystanku,drugim i ZDITM znowu przyjedzie i wstawi szybe. O.o
  Czy nie pora może by postawić wiatę blaszaną? Albo w aktualnych szkło zmienić na blachy?

 2. sylwester pisze:

  Albo kraty wstawić

 3. rwpb pisze:

  Oczywiście wszystko można. Można też cofnąć się do średniowiecza i zlikwidować wiaty i całą komunikację. ZDiTM traktuje nas wszystkich jak ludzi, a nie jak zwierzęta i dlatego wstawi jednak szyby.

 4. GOściu pisze:

  Racja… trzeba iść do przodu i zamontować trochę kamer na wielgowie… A z drugiej strony policja nic nie zrobi tym co to robią:), gdyż jak wiadomo są oni nietykalni…

 5. Jola pisze:

  Witam,
  jestem wstrząśnięta, w tej sytuacji patrol policji nie mógł sobie poradzić, za to świetnie radzi sobie z drobną kobietą (następny post na stronie). Tu jak przyjechali, to pewnie zastali rozjuszonych małolatów, z którymi nie potrafią sobie dać rady.
  To jak mamy czuć się bezpieczni?

 6. terra pisze:

  A ja się zgadzam z Antol’em – jak była wiata metalowa bez szyb, to była bardziej odporniejsza na ataki wandali. ZDiTM nie traktuje nas jak ludzi – patrz stan dróg w Szczecinie. Zresztą odwołanie dyrektora o czymś świadczy!

 7. Arek pisze:

  Zgadzam się, 3-4 kamery na Bryczkowskiego i Bałtyckiej powinny znacznie pomóc. Nie trzeba wcale montować kamer za 50 tyś., na allegro są niezłej klasy kamery za 1 tyś. sztuka. Do tego okablowanie, jakiś prosty serwer i komunikaty, że dzielnica jest monitorowana (co pewnie da największy skutek).

Top