Zbiórka elektroodpadów w ZS13

W dniach: 9 – 23.03.2012 r. po raz kolejny na parkingu przy Zespole Szkół nr 13 w Wielgowie prowadzona będzie BEZPŁATNA zbiórka elektroodpadów. Zachęcamy do zaangażowania się w akcję zbiórki i wykorzystanie najbliższych dwóch tygodni na ich usunięcie z naszych domów.
Chroń środowisko naturalne, ZAWSZE przekazuj zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne do specjalnych punktów zbierania.

Do żółtego kontenera Grupy TOM można wrzucać stare: telewizory, lodówki, pralki, kuchenki, radia, monitory, komputery, świetlówki (po uprzednim zabezpieczeniu ich przed stłuczeniem), itp.

Zebrane zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne trafią do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego TOM Elektrorecykling Sp. z o.o..

Partnerami akcji są:
Zespół Szkół nr 13, TOM Elektrorecykling Sp. z o.o. i TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. www.tomoo.pl, www.grupatom.pl

Komentarzy: 2 do Zbiórka elektroodpadów w ZS13

 1. riversedge_pl pisze:

  Witam wszystkich serdecznie!

  Mam gorącą prośbę – jeżeli posiadają Państwo szczególnie PRL’owskie sprzęty RTV (radia, telewizory czarno-białe itp., gramofony, magnetofony itp. komputery 8-bitowe), nawet uszkodzone – proszę o ich przekazanie w moje ręce. Nie chcę, aby zginęły w kontenerze, z którego wszystko pójdzie na przemiał. Planuję w przyszłości otworzyć muzeum i każde wsparcie jest niezwykle cenne.

  Z góry dziękuję. Kontakt e-mailowy: hmm64……poczta.fm (zamiast kropek wpisać małpę @)

 2. Rafal pisze:

  @riversedge

  Szkoda że nie napisałeś tego wcześniej ;/
  Miałem komputery 8 bitowe,jeden czy 2 16-bitowe lecz zalegały mi i poszły na śmietnik.
  Ja bym chętnie przyjął stare głośniki/stare wzmiacniacze/radia stereo/wieże/korektory,przyjadę i odbiore ;)
  Zamiast na złom czy do kontenera to proszę się odezwać.
  rafciux//hotmail.com (zamiast // wstawić @)

Top