Drogowcy znowu połatali

Ulica Przylesie na Sławocieszu jest chyba jedną z najczęściej remontowanych ulic naszych osiedli. Panuje na niej spory ruch samochodowy, ulica jest też częścią trasy komunikacji miejskiej. Asfaltowa nawierzchnia tej ulicy jest zbudowana bez żadnej podbudowy, więc nic dziwnego, że często asfalt jest wyrywany przez koła samochodów. Tej zimy większych mrozów jeszcze nie było, ale mimo to powstało sporo wyrw i dziur w nawierzchni. 25 stycznia część uszkodzonego asfaltu została załatana. Czy wytrzyma do wiosny?

Komentarzy: 4 do Drogowcy znowu połatali

 1. mateo pisze:

  MOJA DROGA…..ASFALTOWA JA PO NIEJ JEZDZE WCIAŻ

  tak na serio to autobusy „przegubowe”marki Volvo oraz Solaris miały być wycofane z dróg w Szczecinie z powodu ich wagi,przekraczały dopuszczalną masę,proszę spojrzec na zatoczkę przy ulicy Lutyków jakie są slady

  pozdrawiam Mateusz

 2. mateo pisze:

  zapomniałem dodać że TIR przeładowany dwukrotie powoduje takie same uszkodzenia drogi jak dwa i pół miliona przejechanych samochodów osobowych

  moze w koncu PANOWIE RADNI SIĘ zainteresuja sprawa dróg w Wielgowie,mowa o ulicy przylesie na wysokości „OSRODKA” tam 2 pojazdy osobowe ledwo co sie mieszcza nie wspominajac juz o „autobusach”

 3. rwpb pisze:

  Czyli inaczej: Panowie Radni brać się za łopaty, piły i do roboty?
  Ta droga nie jest przeznaczona dla ciężkich pojazdów. Jest bez podbudowy. Nawet ruch lekkich pojazdów samochodowych jest w stanie zniszczyć jej nawierzchnię. Do piasku nie przykleimy przecież cienkiej warstwy asfaltu. Do tego tą drogę jeżdżą ciężkie samochody ciężarowe dowożące materiały na prywatne budowy. Przydał by się remont taki jak miał miejsce na ulicy Bałtyckiej, tylko jak zwykle nie będzie na to pieniążków.

 4. mateo pisze:

  do rwpb pieniązki by się znalazły,wystarczyłoby ukrucic kieszonkowe naszym RADNYM:)

  (…)

Top