Biedronka już otwarta

No i stało się. Po wielu latach oczekiwań zaniedbana ruina po dawnym SAMie przy ulicy Bałtyckiej w Wielgowie stała się miejscem na miarę naszych czasów. Sklep Biedronka stał się faktem. Kolejka przed sklepem ustawiła się już sporo przed godziną siódmą. Pierwszym wchodzącym do sklepu, który zajął swoje pierwsze miejsce już poprzedniego dnia był p. G. Po wejściu do sklepu był trochę zbulwersowany faktem, że nie był potraktowany w sposób szczególny i w sumie nic nie kupił. Cóż, Biedronka traktuje wszystkich swoich klientów jednakowo, zarówno tych pierwszych, jak i ostatnich.
Pierwszym towarem sprzedanym w nowym sklepie był monitor komputerowy LCD. Wielu mieszkańców przyszło jednak z ciekawości i… na degustacje.
Sklep Biedronka na pewno wpisze się na stałe w nasze osiedla. Różne promocje będą organizowane nie tylko dzisiaj, ale także w przyszłości. Ceny i różnorodność oferowanego towaru to spora konkurencja dla naszych dotychczasowych sklepów. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 do 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00.
Więc… zapraszamy do Biedronki.

Komentarzy: 12 do Biedronka już otwarta

 1. piotr pisze:

  „zbulwersowany faktem ze nie jest szegolnie traktowany” :)

 2. Sebjustin pisze:

  W końcu :D super po tylu latach modlitw :D tylko czy jest bankomacik :D

 3. Sławek pisze:

  No cóż, sklep jak sklep… co tu komentować. Niech służy wszystkim ku ich wygodzie i zadowoleniu.

 4. Andrzej pisze:

  a co z alkoholem, bo na razie polki puste, czyzby ktos to blokowal dla dobra osiedlowych sklepikow?

 5. Liliana pisze:

  Trzeba trochę poczekać na koncesję, a nie blokują… kto to w ogóle wymyślił :p

 6. Krzysztof pisze:

  Biedronka nam się już dawno należała :)
  Dzięki za Biedronkę

 7. niunia pisze:

  To ciekawe czy te male sklepiki aby dalej prosferowaly to obniza cene Bo np ktos widzial pieczywo po2,20 a w Biedronce tanio A alkochol z tego co wiadomo to ma byc przed swietami A ktos orjetuje sie czemu sklad budowlany likwiduja?

  • Liliana pisze:

   Tani chleb, bo pełno spulchniaczy, dobry chleb jest tłoczony powietrzem a nie chemią… smacznego!!!!!!!

   • katarzyna pisze:

    „Dobry” i tani chleb Pani Liliano to jest jak sobie sama upiekę. A w Biedronce oferta bardzo dobra. Chleb jakościowo taki sam jak w pozostałych „osiedlowych” sklepikach – A znacznie tańszy. Codzienne oszczędności bez znacznego wysiłku. Pozdrawiam.

 8. hanka z pudła pisze:

  monitor z biedronki, hehe dobre, ciekawe czy czerwony w ciapki. masz łeb drogi kliencie…

 9. ola pisze:

  Dlaczego w Zdeojach w BIEDRONCE są nie kture artykuły tańsze niż w Wiwlgowie kupowałam w BIEDRONCE RANO W WIELGOWIE SOK MALINOWY NIE BYŁA CENA ZAPYTAŁAM PANI Z OBSŁUGI ILE KOSZTUJE POWIEDZIAŁA ŻE 4,99 WIĘC KUPIŁAM PO CHWILI PODCHODZI PANI I MÓWI ŻE JEST ZMIANA CEN I SOK KOSZTUJE 6,99 MOIM ZDANIEM CENY POWINNO SIĘ ZMIENIAĆ PRZED OTWARCIEM SKLEPU A NIE 10.00 rano

Top