Zapraszamy do Biedronki

W czwartek, 24 listopada w Wielgowie przy ulicy Bałtyckiej o 7:00 nastąpi otwarcie nowej placówki handlowej. Sieć sklepów detalicznych Biedronka otwiera swój kolejny sklep. Obecnie sieć Biedronka to ponad 1750 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 do 21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00. Przed sklepem jest parking samochodowy dla klientów.

W ofercie sklepu znajdują się towary z różnych branż. Oprócz branży spożywczej są artykuły przemysłowe, chemia, drobne AGD, narzędzia ręczne i mechaniczne, do wystroju wnętrz, higieny osobistej, itp. Słowem jest to oferta dla każdego. Na terenie sklepu znajdzie się też miejsce na bankomat w sieci Euronet.

W dniu otwarcia placówki Biedronka przygotowała wiele towarów w promocyjnych cenach z różnych branż. Poniżej propozycje niektórych promowanych towarów na rozpoczęcie działalności placówki:

Możesz też pobrać propozycję oferty w formie pdf: Biedronka – oferta

Czy Biedronka zagrozi naszym lokalnym placówkom handlowym? Zagrozić może, ale wcale nie musi. Są miejsca, gdzie obok dużych SAMów całkiem dobrze prosperują małe sklepy. Przykładem może być pobliskie osiedle Płonia. Obok dużych obiektów Netto i Społem jest sporo mniejszych sklepów. Oczywiście dużo zależy od oferowanego asortymentu towarów, jakości i (a może przede wszystkim) cen.

Komentarzy: 16 do Zapraszamy do Biedronki

 1. piotr pisze:

  Nareszcie :)

 2. Gość pisze:

  Wreszcie będą normalnie ludzkie ceny
  Czy coś jest przewidziane dla pierwszego kupującego? Kwiaty jakieś, czy może zniżki? Już widzę te kolejki od wieczora…
  Pozdrawiam wszystkie Biedronki

 3. Jarek pisze:

  Dlaczego tylko Biedronka jest reklamowana na tej stronie? Są też inne sklepy i usługi. Ile kosztuje reklama na tej stronie?

 4. rwpb pisze:

  Do Gościa: Biedronka przygotowała sporo towarów w promocyjnych cenach w dniu otwarcia sklepu. Promocje te są skierowane do wszystkich kupujących tego dnia.

  Do Jarka: Reklama, a właściwie wpisy reklamowe na tej stronie nie kosztują nic. Strona nie jest utrzymywana z reklam i ogłoszeń, więc ja nie jestem zainteresowany pozyskiwaniem reklamodawców. Wpisy reklamowe są zamieszczane za darmo, muszą jednak zawierać w swojej treści jakąś ofertę promocyjną dla mieszkańców naszych osiedli. Po prawej stronie strony jest moja oferta skierowana do wszystkich firm – nie tylko z terenu naszych osiedli – „Oferty dla nas”. Parę firm już z niej skorzystało.
  Wpisy reklamowe o różnych promocjach też są gratis. Dlaczego tylko Biedronka chce przedstawić swoją promocję, a inne firmy nie? To chyba nie jest już pytanie do mnie.

 5. Ania pisze:

  sprawozdanie z otwarcia Biedronki. Szefostwo zwykłe bydło i chamstwo: bez dzień dobry, bez witamy w nowo otwartym sklepie, bez jakiejkolwiek zachęty,to ma być otwarcie?brak słów,po prostu jedna wielka pomyłka, tak klientów nie przyciągną. promocje? bądźmy szczerzy jak tak wyglądają promocje to ja ich nawet za darmo nie chcę. jednym słowem szkoda było czasu na to żeby rano się zrywać z łóżka, druga sprawa ulotki, no to już jest lekka przesada żeby chodzić po przystankach i szukać ulotek bo nikomu nie chciało się pofatygować żeby chociaż 2 dni wcześniej je rozmieść po Wielgowie.jestem całkowicie zniesmaczona podejściem szanownej dyrekcji.

 6. Darek pisze:

  Aniu,ja dostałem do skrzynki ofertkę biedronki.
  Po 2 masz internet a oferta była również zamieszczona na tej stronie a także na stronie sklepu.
  Po 3 kto Ci kazał zrywać się i biec o 7 godzinie do Biedronki?
  Po 4 ludzie i tak wybiorą Biedronkę dlaczego? Duży wybór,przyzwoite ceny,swieże owoce/warzywa,pieczywo i o wiele taniej niż w naszych osiedlowych sklepikach.

  Pozdrawiam

 7. Sławek pisze:

  Ja tam w Biedronce bydła nie widziałem. Mięso było już rozebrane i w lodówkach… No, chyba że z samego rana, gdy Ania się tam zerwała, to jeszcze było nierozebrane.
  A tak na poważnie – kulturalny człowiek sam pierwszy mówi dzień dobry dgy wchodzi do pomieszczenia.

 8. Zdunowiak pisze:

  Cieszę się, że otworzyli w końcu Biedronkę w naszym trójmieście. Teraz to chyba największa powierzchnia handlowa w okolicy.

  Ciekaw jestem tylko czy śmietanka towarzyska przeniesie się z okolic dawnej wędzarni właśnie pod Biedronkę. Z dzieciństwa pamiętam, że dawniej „towarzystwo” balowało pod Samem i na jego zapleczu.

 9. Irena pisze:

  Dziękujemy za Biedronkę.

 10. Darek pisze:

  @Zdunowiak
  Ja myślę że ta śmietanka,jeżeli się zbierze pod Biedronką to pewno bedzie szybko przepędzona przez ochronę albo przez policję,spokojnie kierownictwo Biedronki napewno się o to postara ;)

 11. hanka z pudła pisze:

  ta śmietanka tow. to właśnie ochrona obiektu…tylko po cywilu ;-) przy okazji po paru głębszych dla nie poznaki ;-)

 12. violka pisze:

  czy w biedronce mozna płacić kartą ?

 13. Krzysztof pisze:

  Poczekamy jak promocje się zakończą i mieszkańcy naszego osiedla
  ochłoną z tej pierwszej EUFORII.
  Jak wtedy będą kształtować się ceny i czy towar zawsze będzie
  PIERWSZEJ jakości.
  Mam dość reklam i oszukiwania klientów.
  Pozdrawiam.

 14. Mieszkaniec pisze:

  Drogi Krzysztofie nie wiem jak ty ale i tak dużo ludzi nie ważne czy biedronka była w Wielgowie czy nie to i tak uczęszczali do tego sklepu tylko że w Dąbiu lub na Słonecznym.Biedronka u nas ma ceny jak i wszędzie więc nie wiem gdzie pan widzi jeszcze tą euforię.Dzięki tej Biedronce mamy wszystko pod nosem,a nie tak jak w naszych osiedlowych sklepikach tego nie ma,tego nie ma,Ooo to jest,ale dwa razy droższe..

  Pozdrawiam.

Top