Zbiórka elektroodpadów

W dniach: 24.10 – 7.11.2011 r. na terenie Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Bałtyckiej 1A prowadzona będzie BEZPŁATNA zbiórka elektroodpadów.

Chroń środowisko naturalne, ZAWSZE przekazuj zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne do specjalnych punktów zbierania.

Do żółtego kontenera Grupy TOM można wrzucać stare: telewizory, lodówki, pralki, kuchenki, radia, monitory, komputery, świetlówki, itp.
Zebrane zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne trafią do Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego TOM Elektrorecykling.
Partnerami Akcji są: Zespół Szkół nr 13 oraz firma TOM.

Na terenie ZS13 jest już ustawiony kontener do którego można wrzucać elektroodpady. Może dzięki tej akcji zmniejszy się ilość śmieci wyrzucanych do lasu?

Komentarzy: 8 do Zbiórka elektroodpadów

 1. piotr pisze:

  wszystko fajnie, tylko jak to takiego wysokiego kontenera wrzucic cos wiekszego niz kilkukologramowy sprzet, nie mowiac juz o lodowce czy telewizorze.

 2. POGOŃszczecin pisze:

  piotr SMIETNIK MOZESZ OTWORZYC SAM to nic trudnego tylko szkoda ze juz po godzinie 17 nie mozna nic tamw wrzucicponiewaz brama szkoly zamknieta…jakies nieporozumienie totalne

 3. rwpb pisze:

  Jedna ze ścianek kontenera jest otwarta cały czas, więc nie ma problemu.
  Brama szkolna jest otwarta od godziny 7 rano, w czasie zajęć szkolnych, a potem jest czynna sala gimnastyczna i brama jest również otwarta. Brama zamykana jest na noc około godziny 21. POGOŃszczecin, proszę się przejść i zobaczyć samemu.

 4. POGOŃszczecin pisze:

  rwpb w niedzielęokoło godziny 13 bylo zamkniete oraz w sobote,w jakim celu zrobiono nowe boiko plac zabaw skoro nie mozna na teren szkoly wejsc po godzinie 18

 5. rwpb pisze:

  W sobotę i niedzielę nie ma zajęć szkolnych, więc teren szkoły jest zamknięty. W soboty jest brama otwarta, jeżeli sala gimnastyczna jest użytkowana. Boisko jest częścią szkoły, nie było budowane jako ogólnodostępne. Plac ogólnodostępny dopiero ma powstać na Sławocieszu, przy ulicach Drwali i Sadowej. Pisałem o tym tutaj: http://wielgowo.pl/?p=2956/#content

 6. ALA pisze:

  WITAM JUŻ WIDZĘ JAK ZŁOMIARZE BY SZUKALI PO KUBLE GDY BY BRAMA SZKOLNA BYŁA OTWARTA

 7. rwpb pisze:

  Kochani, nie szukajcie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Zarówno brama, jak i kontener są na noc zamykane. W ciągu dnia nikt nie broni dostępu do kontenera i są już pierwsze wyniki tej akcji. Kto chce, ten potrafi dostarczyć do kontenera elektroodpady. Złomiarze też chyba nie zaryzykują włamania do kontenera – plac na którym stoi kontener jest w zasięgu jednej z kamer.

 8. Janusz pisze:

  POGOŃszczecin, pytasz w jakim celu zrobiono nowe boisko i plac zabaw skoro nie można na teren szkoły wejść po godzinie 18. Równie dobrze można się spytać po co zbudowano nową stołówkę i kuchnię, skoro nie jest prowadzony wyszynk do 23? Idąc dalej dlaczego sklepy nie są otwarte do 2 w nocy, dlaczego przedszkole nie jest czynne wieczorem i nocą, itd. Widać, że młody jeszcze jesteś i wielu rzeczy nie rozumiesz. Za parę lat sam będziesz się śmiać ze swoich tekstów.

Top