Na budowie w Zdunowie

Rozbudowa Szpitala w Zdunowie posuwa się szybko do przodu. Na wszystkich kondygnacjach gipsowe ścianki działowe są już praktycznie zamontowane – trwają prace wykończeniowe. Na zabudowę czekają sale operacyjne, tam ścianki będą z innych materiałów. Zostały już zainstalowane i uruchomione windy. Na ścianach pojawiły się obudowy szafek elektrycznych i instalacji pneumatycznych. Na powierzchni lądowiska dla helikopterów jest ułożona instalacja ocieplająca i elektryczna, wkrótce lądowisko będzie pokryte nawierzchnią betonową.
Z zewnątrz trwają prace przy elewacji od strony starych budynków. Parking i podjazdy przed szpitalem nabierają realnego kształtu. Na placu jest poprowadzona instalacja oświetleniowa i kanalizacyjna. Rozpoczęta jest budowa i utwardzenie dojazdu od strony ulicy Sokołowskiego.

W galerii zdjęć parę fotek z budowy

Komentarzy: 2 do Na budowie w Zdunowie

  1. Andrzej pisze:

    Szkoda tylko że pierwszą rzeczą na którą będzie widok z okien to parking na którym zapewne bardzo szybko i tak zabraknie miejsc albo będzie zastawiony autami osób tam pracujących. Tam sprawdziłby się parking PŁATNY wielopoziomowy – oczywiście gdzies lekko z boczku aby zachować klimat starego szpitala i nie wycinać niepotrzebnie drzew.

  2. rwpb pisze:

    Parking przed nowym budynkiem szpitalnym będzie jednym z trzech planowanych parkingów. Według dokumentacji ten parking ma mieć 85 miejsc. Drugi parking ma być pomiędzy budynkiem mieszkalnym i nowym planowanym wjazdem do szpitala na 140 miejsc – obecnie tam jest las. Trzeci parking ma powstać pomiędzy budynkami warsztatowymi i oczyszczalnią ścieków także na 140 miejsc – w tym miejscu nie ma lasu.

Top