Zaproszenie na Odpust Parafialny

W czwartek, 29 września przypada nasz Odpust Parafialny ku czci św. Michała Archanioła, Patrona naszego kościoła i Parafii. Msza św. odpustowa będzie o godz. 18.00, a przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi wyższy przełożony zakonny ks. Inspektor Marek Chmielewski z Piły.
Odpust będzie bardziej uroczysty, dlatego że w tym roku przypada jubileusz 30-lecia poświęcenia naszego kościoła. W tej Uroczystości uczestniczyć będą również księża salezjanie, którzy w minionych latach pracowali w naszej parafii. Z nimi będzie można się spotkać w Oratorium już od 17.00.
Z okazji uroczystości został wydany pamiątkowy kalendarz na 2012 rok. Wewnątrz jest historia naszej Parafii, informacje o życiu i funkcjonowaniu Parafii, ale też sporo pamiątkowych i historycznych fotografii, zwłaszcza naszego kościoła (poprzedniego i aktualnego). Cena kalendarza to ofiara nie mniejsza niż 4 zł. Będą one rozprowadzane już w czwartek i w następne niedziele przy wyjściu z kościoła (aż do wyczerpania nakładu. Warto mieć taką pamiątkę.

Po Mszy św. odpustowej zapraszamy wszystkich na „Festiwal Ciasta” przy kościele. Można będzie skosztować różnych ciast i napić się herbaty czy kawy.

Top