Zaproszenie na festyn „Pożegnanie Lata”

Rada Osiedla Wielgowo-Zdunowo-Sławociesze zaprasza w sobotę 3 września na festyn „Pożegnanie Lata”. Festyn odbędzie się tradycyjnie w Kamiennym Kręgu, naprzeciwko Zespołu Szkół nr 13 w Wielgowie. Rozpoczęcie festynu o godzinie 14:00.
Czekają nas liczne atrakcje na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Będą to między innymi: gry i zabawy dla najmłodszych, wodne kule, strzelnica paintballowa, mini park linowy, dmuchane zamki, przejażdżki konne, konkursy dla młodzieży i dorosłych, konkurs wiedzy o naszych osiedlach, ciepły bufet, zimne piwko oraz zabawa do późnych godzin nocnych. Nie zabraknie pokazu sztucznych ogni i fajerwerków, który rozpocznie się o godzinie 21:30. Każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Ja polecam szczególnie konkurs wiedzy o naszych osiedlach. Nagroda w tym konkursie jest bardzo atrakcyjna, a mianowicie jest to HUNDAI i30 model z 2010 roku.
Konkurs będzie polegał na udzieleniu odpowiedzi (prawidłowych!) na pięć wylosowanych pytań dotyczących naszych osiedli. Pytania oczywiście nie będą bardzo trudne i dotyczyć będą zarówno historii, jak i czasu teraźniejszego naszych osiedli. Zapraszam, bo nagroda kusi.

Komentarzy: 17 do Zaproszenie na festyn „Pożegnanie Lata”

 1. Mateusz pisze:

  rada Osiedla nie tak dawno prosiła o datki na zorganizowanie festynu az tu nagle sie znalazla kasa nawet na auto no prosze jaka mam Rade Osiedla

 2. POGOŃszczecin pisze:

  auto wygra zapewnektos z Rady osiedla:( a ja tak wierzyłem ze wygram:)

 3. ola pisze:

  ZGADZAM SIĘ Z TYMI OPINIAMI

 4. rwpb pisze:

  Ponieważ dostałem sporo listów z pytaniami o konkurs wiedzy o naszych osiedlach, więc spróbuję tutaj odpowiedzieć.

  Konkurs będzie przeprowadzony między godzinami 19-20.
  W konkursie nie będą mogli brać udziału organizatorzy, a organizatorami są Rada Osiedla i ja.
  Do konkursu stanie pięć osób, które pierwsze się zgłoszą po ogłoszeniu rozpoczęcia konkursu. Nie trzeba się nigdzie wcześniej zapisywać.
  Pytania konkursu będą dotyczyły naszych osiedli traktowanych jako jedno osiedle, więc można spodziewać się pytań o Osadę Leśną, Wielgowo, Zdunowo i Sławociesze.
  Tematyka pytań będzie bardzo różnorodna, można się spodziewać pytań o daty, nazwy, liczby, nazwiska, charakterystyczne miejsca, szczególne wydarzenia, itp.
  Pytania są przygotowane przeze mnie, będę też prowadzić ten konkurs.

 5. marcinis pisze:

  Ten samochód to żart, chodzi o model zabawkowy, prawda?
  Jeśli faktycznie jakiś sponsor jest gotów dać nagrodę wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych przypadkowej osobie za wiedzę o osiedlu to odczuwam konsternację. Oczywiście można komuś dać samochód lekką ręką ale gdyby mi tak zależało na osiedlu to sprzedałbym auto a pieniądze przeznaczyłbym na coś dla osiedla i się tym pochwalił. Osiedle ma chyba najpilniejsze potrzeby?

 6. POGOŃszczecin pisze:

  przyjde zobacze,i proponowalbym jakies wysylanie SMS-ów na czas i wtedy to rozstrzygnac,znajac zycie to ktos podejdzie wybierze 5 szczesliwcow i tyle:(*

 7. POGOŃszczecin pisze:

  dla mnie to cos tu „smierdzi” niedwano była informacja ze rada prosila o datki na zoganizowanie festynu a teraz te auto… cos tu nie tak:( znajac zycie bede jakies losy po 20zł i mrada zarobi ale ccoz wszystko wyjdzie w sobote
  osoba ktora wygra to ma kłopoty kazdy bedzie mówił DAJ SIE PRZEJECHAC ITP:0 WSPÓŁCZUCIA!

 8. duduś pisze:

  Kolego,kibicu za dużo myślisz! Lepiej przygotuj się do konkursu, i studiuj wiedzę o Wielgowie- zostało mało czasu.

 9. POGOŃszczecin pisze:

  duduś ja nie uczestnicze w konkursach tego typu poniewaz one są moim zdaniem nie za bardzo wyrównane! ale to tylko moje zdanie pozdrawiam

 10. duduś pisze:

  Dzięki za pozdrowienia, ale powinieneś spróbować na pewno wygrasz jak się przygotujesz?
  z góry gratuluję.
  pozdro

 11. POGOŃszczecin pisze:

  myslisz ze ktos z Wielgowa to wygra??mylisz sie,ja mam wlasne zdanie na ten temat:)

 12. Darek pisze:

  Ale stypa ;/

 13. POGOŃszczecin pisze:

  czemu stypa

 14. iza pisze:

  LIPA ZERO ORGANIZACJI JEDEN WIELKI HAŁAS I NIE ŁAD A WIEDZA O WIELGOWIE TO JEDEN KOSZMAR PANA JACKA.M. JAK STRASZNIE PROWADZIŁ KONKURS WIEDZA O WIELGOWIE PROSZĘ WIELKI UKŁON W STRONE PANA MARKA ŁOJKA TO ON JEST NAJ LEPSZY W PROWADZENIU FESTYNÓW WIELGOWIE SERDECZNIE POZDRAWIAM PANA MARKA.Ł.

 15. Bogbik pisze:

  Iza, jak tak bardzo kochasz p. Łojka, to czemy nie zasponsorujesz jego występów? Trzeba było dać ze 2-3 tysiaki. Pan Marek myśli tylko o własnej kieszeni, a nie o Wielgowie. Niby ma klub, ale zamknięty bo zbyt mały ruch. Festyn tylko w sobotę, to się wypiął, bo zbyt malo zarobi. Taka prawda o panu Marku.

 16. Sławek pisze:

  Ja uważam, że wszystko było ok. Dzieciaki zadowolone, dorośli też nie wyglądali jakby nie chcieli tam być… A że do wszystkiego można się przyczepić… to i czepiają się poniektórzy.
  Wszystkim malkontentom (trudne słowo) proponuję, aby przy nastepnej imprezie, by zaproponowali pomoc i wsparcie. Wtedy na własne oczy (ręce) przekonają się, ile to wymaga zachodu, practy starań, trudu itp. itd. że o pieniądzach nie wspomnę.
  Pozdrawiam wszystkich organizatorów i dziękuję za zorganizowanie „Pożegnania lata” A.D. 2011.

 17. Janusz pisze:

  Po co iść na festyn, jeżeli tam nie ma nic ciekawego? Po co robić awanturę o przedłużenie festynu, skoro to była lipa? Jak była taka kiepska muzyka, to czemu tylu ludzi tańczyło i dobrze się bawiło? Na przekór?
  Ja dziękuję za dobrą zabawę moich dzieciaków, chociaż lina była chyba zbyt wysoko i się bali. Za to dwa razy byliśmy na kulach wodnych – bardzo dobry pomysł z tymi kulami.
  Pozdrawiam Radę i organizatorów

Top