Festyn 3 września

Rada Osiedla Wielgowo-Sławociesze 3 września zaprasza na festyn. Miejscem zabawy będzie tradycyjnie Kamienny Krąg i plac na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Wiślanej.

Impreza trochę zmieni swój charakter i będzie trwała tylko w sobotę. Oprócz zabawy przy muzyce mechanicznej szykują się też liczne atrakcje i konkursy. Szczegóły wkrótce, obecnie wszystko jest jeszcze w fazie organizacji.

Jak wiadomo, nic nie jest jednak za darmo. Rada Osiedla poszukuje chętnych sponsorów festynu. Chcesz zostać sponsorem? Zgłoś się do Rady Osiedla.

Komentarzy: 4 do Festyn 3 września

 1. ola pisze:

  czy to prawda że tym razem FESTYN NIE BĘDZIE PROWADZIŁ PAN MAREK.Ł jak tak to wielka szkoda

 2. Łukasz =) pisze:

  Rado Osiedla ! Zwracam Się z Pytaniem
  Dlaczego nasze Osiedle nie jest Odkomarzane ? Nie można spokojnie posiedzieć wieczorem w ogródku ! Bo ciągle te nieszczęsne KOMARY !! Czemu nasza Szanowna Rada Osiedla nie robi nic w tym celu, nie siedzicie w ogródkach, nie grillujecie z rodzinami ? !
  o odpowiedź proszę kogoś z Rady !

 3. Darek pisze:

  Kolego Łukaszu odkomarzenie tylko naszego osiedla nic nie da.Żeby odkomarzanie było widoczne musiało by być wybite min.70% procent populacji,tak jak to ma miejsce w Niemczech.

 4. Łukasz =) pisze:

  Wystarczyło by choć trochę … by zobaczyć że komarów ubyło. Kolego Darku, przejdź się wieczorem, i stań na chwilę w jednym miejscu, a zobaczysz co się dzieje …

Top