Pierwszy mecz ligowy Vielgovii w Regionalnej Klasie Okręgowej

13 sierpnia okazał się być pechowym dla drużyny Vielgovii Szczecin. W pierwszym meczu ligowym zostaliśmy pokonani na własnym boisku przez drużynę Chemika II Police 2:4. Więcej o meczu na stronie Vielgovii

Przed meczem miała miejsce miła uroczystość wręczenia pucharu z okazji awansu do klasy okręgowej. Puchar wręczył Inspektor ds. sportu i rekreacji w Wydziale Sportu i Turystyki w Urzędzie Miasta Szczecin p. Zdzisław Szwarczewski.

OKS Vielgovia Szczecin gra obecnie w Regionalnej Klasie Okręgowej Północ.

Zapraszam do galerii zdjęć

Jeden komentarz do Pierwszy mecz ligowy Vielgovii w Regionalnej Klasie Okręgowej

  1. duduś pisze:

    Nie jestem piłkarzem, ani nim nie byłem.Opiszę to,co widziałem. Zespół gości z Polic był o 100 % lepszy od gospodarzy, wymienię kilka: piłkarze Chemika lepiej byli wyszkoleni technicznie (różnica kilku klas),nasi byli za wolni np. (nr26 powinien być stoperem, chyba że schudnie. A nr 16 lewy napastnik zapomniał że mecze „wygrywa się atakiem ze skrzydeł” cytat PANA KAZIMIERZA GÓRSKIEGO. Ten zawodnik zagęszczał środek boiska (najkrótsza droga do bramki),podawanie piłki 3, 4 razy w środku pola na przestrzeni 10, 15 m2 i jej strata, ta rozgrywka była nagminnie wykonywana.Piłkarze Vielgovii przegrywali pojedynki sam na sam. Dlaczego pan trenerze nie nauczył ich wykorzystać bocznych obrońców (z małym wyjątkiem, lewego próbował, ale tego nie zauważali jego koledzy). Grało 2-3 piłkarzy a reszta stała w miejscu.A bywało tak- kupą mości panowie, kupą, może się uda,może.Druga połowa dalej brak koncepcji (z wyjątkiem 1 bramki)zmiany kadrowe nietrafione.TYM ZAWODNIKOM BRAK ZGRANIA oni chcą dobrze, ale im to nie wychodzi.Życzę wam następnych wygranych ,ale musicie zmienić styl gry i trenować, macie potencjał, wykorzystajcie go, a na pewno WAM to się uda. POZDRAWIAM sympatyków VIELGOVII.

Top