Biedronka

To już pewne… Zbudowali Biedronkę :D Otwarcie planowane jest na początek października ;)

Informację podał Aleksander

Ta wiadomość została dodana poprzez formularz Dodaj newsa

Tyle autor wpisu, ja dodam jeszcze tytułem uzupełnienia:
Na początku października planowane jest zakończenie prac remontowych przez firmę budowlaną. Potem trzeba jeszcze pomieszczenia wyposażyć w niezbędny sprzęt i urządzenia. Sam budynek nie jest budowany z myślą o konkretnej sieci handlowej. Najbardziej zaawansowane rozmowy są z siecią „Biedronka”, ale uruchomieniem tutaj działalności jest też zainteresowane między innymi „Tesco”. Kto wygra okaże się w najbliższej przyszłości.
Na dzień dzisiejszy są wykonane główne prace budowlane, wylany jest beton pod posadzkę w sali sprzedaży, podłączona jest woda i instalacja sanitarna, kończone są prace przy dachu. Budynek jest podłączony do istniejącego szamba i jednocześnie przygotowany do podłączenia do przyszłej kanalizacji w ciągu ulicy Bałtyckiej. W najbliższych dniach rozpoczną się prace przy utwardzaniu parkingu przed sklepem – będzie tam wyłożony polbruk. Stara kotłownia została wyburzona, a w jej miejsce powstała nowa, przystosowana do kotłów gazowych i olejowych. Sam budynek też generalnie zmienił wygląd. Największą zmianą jest obniżenie poziomu posadzki hali – wejście do sali sprzedaży będzie na poziomie gruntu. Ułatwi to zakupy niepełnosprawnym oraz jazdę wózkami z zakupami.

Zapraszam do galerii zdjęć

Komentarzy: 6 do Biedronka

 1. Arek pisze:

  Super z tą biedroną. BTW – myślę, że to info o tesco to tylko tak dla ściemy, pewno negocjacje z biedroną się przeciągają i muszą dać jakiś argument :)

 2. Krzysztof pisze:

  Kto powiedział że to będzie BIEDRONKA.!!!!!!!!!
  To totalny absurd.Gdyby tak było to sklep został by zbudowany w 2 miesiące ( jak to było przy budowie ich sieci na ulicy Goleniowskiej)
  To jest tylko pobożne życzenie prywatnego właściciela obiektu .
  Do tej pory żadna znana sieć handlowa nie była zainteresowana tym obiektem ,ze względu na złożoność przepisów budowlanych ,oraz przeprowadzone przez nich sondaże opłacalności inwestycji.
  Sondażowa ilość ewentualnych klientów w tym obiekcie naszego osiedla nigdy nie satysfakcjonowała ich aspiracji.

 3. krysia pisze:

  Na 100% będzie to Biedronka – znajoma pracująca w centrali B potwierdziła, że budują kolejny sklep w Szczecin-Wielgowo przy ul. Bałtyckiej.

 4. Kasia pisze:

  Tesco otwiera już swoje sklepy w miejscowościach, w których mieszka min. 2 tys. ludzi, myślę, że podobnie jest z Biedronką.

  • Krzysztof pisze:

   A ile jest u nas 3500 a może 6000
   Oczywiście zameldowanych a nie zamieszkałych.
   Pozdrawiam

 5. terra pisze:

  jak to ma być biedrona, to coś mało naturalnego światła będzie do niej wpadać :D

Top