Kolejna próba sił

Przystanek linii 73D na skrzyżowaniu ulic Przylesie i Lutyków służy nie tylko dla pasażerów komunikacji miejskiej. Ostatnio stał się też siłownią do wyrabiania tężyzny fizycznej.
Szkoda tylko, że Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie ustawiając wiatę i słup informacyjny nie wziął jednak pod uwagę siły i zdolności ćwiczących. Słup został więc przewrócony.

Komentarzy: 11 do Kolejna próba sił

 1. Darek pisze:

  witam
  Czy i w tym roku odbędzie sie festyn powitania lata na kamiennym kręgu w Wielgowie?
  Jak tak zna już pan datę czy bedzie jak zwykle itd. czy nic pan narazie jeszcze nie wie?
  Pozdrawiam i czekam tu na odpowiedź ;)

 2. rwpb pisze:

  Festynu w czerwcu nie będzie, może też nie będzie więcej festynów organizowanych w dotychczasowej formie. Jest propozycja, aby zamiast jednej, dużej imprezy zorganizować kilka mniejszych. Rada Osiedla jest otwarta na wszelkie propozycje i pomysły.

 3. Olek pisze:

  Nie będzie w tym roku festynu w czerwcu ;/
  Serdeczne podziękowania dla naszej rady osiedla…

 4. Mateusz pisze:

  ale powiem ze szacunek dla nich wyrwać taki słup zalany betonem i gruzem????? szacunek szkoda tylko ze w taki sposób moze zamiast usług handlowych (sam) jakąś siłownie zrobić??

 5. Mateusz pisze:

  rwpb no zgadza są siłownie na placu zabaw tylko0 ze na tym placu zabaw np nie pocwiczę podnoszenia ciężarów to co mam wyrywac słupy?? ale tak na serio szkoda ze festynu nie będzie:(

 6. terra pisze:

  A w domu wyrywasz drzwi z zawiasów, rzucasz przedmiotami codziennego użytku? Dlaczego niszczysz mienie publiczne? To nie jest próba sił, tylko próba głupoty.

  • Now... pisze:

   Co do wypowiedzi Mateusza, zgadzam sie z nim, na placach zabaw młodzież nie poćwiczy, bo są to miejsca dla dzieci… Nasza Rada Osiedla mogła by się postarać o siłownię, napewno znalazło by się pomieszczenie. Ale oczywiście nikt nie pomyśli o nas (młodzieży). A co do corocznego Festynu, słyszałem wiele plotek, że tegoroczny festyn ma się odbyć w Załomiu. jest to Pradą nasza droga Rado Osiedla ? =)

 7. rwpb pisze:

  Urządzenia do ćwiczeń są obok placu zabaw, nikt z bawiących się nie miałby pretensji. Finansowanie siłowni z prawdziwego zdarzenia przez Radę Osiedla? Kto bywa na spotkaniach Rady z mieszkańcami, ten zna budżet naszej Rady. Obawiam się, że nie starczyło by na utrzymanie takiej placówki (prąd, woda, pracownik obsługi, itd.), nie mówiąc o zakupie urządzeń.

  Co do festynu, to trzeba mieć sporo pieniędzy, albo sponsorów. Rada Osiedla działa oficjalnie od 8 czerwca, przy największych chęciach nie jest możliwe załatwienie stołów i parasoli w terminie parunastu dni. Podobnie jest z muzyką, wyszynkiem, itp. Wszystko to trzeba załatwiać dużo wcześniej, bo już są zarezerwowane. Tak samo było cztery lata temu – festynu nie było.
  Ale może wypowie się ktoś z członków Rady Osiedla?

 8. Mateusz pisze:

  do terra a dlaczego mnie posadzasz ze to ja wyrwałem ten słupek??????? ja nie jestem wandalem!!!!! nie znasz mnie wiec prosze nie wmawiac mi czegos czego nie zrobiłem

 9. Olek pisze:

  rwpb powiem ci że nie chodzi aby powstała siłownia za darmo tylko żeby może zamaiast jakiś samów lepiej by było jakby powstała siłownia wraz z jakimiś sztukami walk/boksem.Klientów na pewno by było gdyż najbliższa siłownia jest w Dąbiu-pożal sie boże a następne są jeszcze dalej czyli minimum 1h jazdy autobusem + powrót 1h i jakiś trening z 1h i wychodzi nam 3godziny więc jest to mało opłacalne.

Top